Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 32 ezer forintból melyik a...

32 ezer forintból melyik a lehető legjobb okostelefon? (Persze használtan) Illetve ha nagyon megeröltetem magam, sikerül összekaparni 46-ot, amit nem szerenték, de ennyiből már kijöhetne egy 8GB-os iPhone 4?

Figyelt kérdés
2013. jún. 3. 19:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

32-ért külföldről újonnan megvan egy Huawei Ascend Y300 ingyenes szállítással, itthonról talán kicsit drágább, nézd meg.

Használtan is ennél csak rosszabb telefonokat kapsz.

2013. jún. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 rampapapam ***** válasza:

Ennyiből a legjobb a huawei ascend y300 ( tényleg rohadt jó)!

Attól függ hogy melyiket választod ,hogy mit használsz többet vagy hogy mire van szükséged...

pl.zenehallgatás, skype , progik, stb... akkor huawei, de ha menőzni akarsz , fotózni szeretsz (mondjuk 5 mp van a huaweinek is), márkás cuccot akarsz akkor iphone.

Megjegyzem iphone-ba másfajta sim kártya kell!

Remélem segítettem. :)

2013. jún. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46 ból iphone 4 talán. Esetleg ha a hátoldalán az üveg meg van repedve, vagy van egyéb szépség hibája, ami úgy is mind1, mert mindenki tokban hordja.
2013. jún. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, a menőzés távol áll tőlem, már jó ideje kinőttem. :-)


Xperia U-val szemeztem eddig, csak sokan mondták, hogy szaggat nekik új Androiddal.


Az iOS meg számomra már bizonyított, csak sajnos 3GS-t már nem akarok venni.

2013. jún. 3. 20:24
 5/12 rampapapam ***** válasza:

y300-am van nekem is nem szaggat egyáltalán, az iOs az előny is lehet , bár droidra nagyobb a választék appok tekintetében és nem is foglalnak annyi helyet, viszont az iOs fejlettebb...

iphone 3g telómat cseréltem huaweire szerintem megérte! :)

2013. jún. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát iPhone 3G-t persze, az már nagyon régi készülék. :)
2013. jún. 3. 20:38
 7/12 anonim ***** válasza:

#5


"bár droidra nagyobb a választék appok tekintetében"


Android fanként ki kell, hogy javítsalak. App Store-ba (még) több alkalmazás van, mint Google Play-en. Természetesen ez nem sokáig lesz így, de ma még mindenképp App Store a nyerő alkalmazások száma terén.

Ha azt írtad volna, hogy Androidra szélesebb a választék alkalmazások terén az még igaz is lett volna, hisz több féle alkalmazás van rá, mivel többet tud, nyílt.

2013. jún. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 rampapapam ***** válasza:

bocs :)

nem tudok annyit, múlt héten kaptam a telót

pártatlanként írtam.

2013. jún. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
jiayu g3, newman k1
2013. jún. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Bocsi, a kínai koppintásokat valahogy nem szeretem. Nem finomkodom: Gyűlölöm őket. Amúgy is atom szánalmasnak tartom, hogy az autómárkákat is szépen lopják, aztán életveszélyes járműveket csinálnak.
2013. jún. 3. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!