Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia x10 mini pro elromlott?

Xperia x10 mini pro elromlott?

Figyelt kérdés
az előbb nyomkodtam a telefonomat, kb. 10 perce... egyszercsak nem reagált. kép meg minden van, hang is, mikor bekapcsolom, és jön az értesítés, hogy felismerte az sd -kártyát, szóval hangot is ad. minden van, de az érintő nem működik. mit tegyek?

2013. jún. 3. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de így egyik percről a másikra nem romlik el. Gondolom bedarálta az agyad valami fos játék és földhöz b.sztad, vagy legalább erőt fejtettél ki rá. Ez esetben kontakthiba lesz.


Ha semmit nem csináltál vele, tárgyként használtad (nem bokszzsákként), akkor első lépésként telepítsd újra a szoftverét.

2013. jún. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tényleg, abszolót, semmit nem csináltam vele. már megtettem, újraqtelepítettem sony companionnal :)
2013. jún. 3. 21:46
 3/5 A kérdező kommentje:
és semmit nemváltozott... nemreagál
2013. jún. 3. 21:50
 4/5 anonim ***** válasza:
És érintkezik minden rendesen, megnézted alaposan? Lehet, hogy az érintőpanel halt meg, de én áldoznék rá időt, hogy ne kelljen fölöslegesen pénzt költenem. Addig is kiismered a telefont belülről. :D
2013. jún. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
próbáltam szétszedni.... hát szerintem esélytelen, csak szétb.szom
2013. jún. 4. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!