Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG optimus l7 vagy telenor...

LG optimus l7 vagy telenor one touch s (alcatel one touch 995)?

Figyelt kérdés
mind a kettő tetszik de nem tudok dönteni

2013. jún. 3. 23:05
 1/6 Balázs88 ***** válasza:

Inkább az LG, Alcatelt elcseszték s szarabbnál szarabb frissítésekkel, gps használhatatlan és wifiről 3g re váltás nem működik rendesen csak ha repülőgép üzemmódba rakod előtte, meg egy pár apróság.

Én most adtam túl rajta.

2013. jún. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én szeretem az alcatelt, most 990 van, de ahogy olvastam, kissé túlárazták az újat!

[link]

2013. jún. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyetlen problémám volt vele (990) - nem tudom a 995-nél javitották-e? - Ha töltésen van, akkor teljesen használhatatlan, az összes menű megbolondul, összevissza működik :(
2013. jún. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Katasztrófa az a telefon :D mármint az alcatel, számolom a napokat a hűségnyilatkozat lejártáig, hogy beszerezzek valami használhatót.
2013. jún. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Engem is ez foglalkoztat most éppen, és egyre jobban bizonyosodok meg abban, hogy az LG-t választom majd. Lehet, hogy vonzó az erősebb processzor meg a HD videórögzítés, de sajnos a telefont eléggé elrontották, s alapból 2.3-as Android van rajta, amit ha frissítesz (a tulajdonosok mondták, akik megtették, s most anyáznak), akkor használhatatlanná válik szinte a telefon...


Én azt mondom, hogy gondold meg, mérlegeld a dolgot, de én biztos, hogy az LG-t veszem.

Minden jót!

2013. jún. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
hát egyenlő mert azért az alcatel több mindenben jobb mint az Lg de azért azis sokat akadozik
2013. aug. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!