Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia X8 csere ZTE Skate-re...

Xperia X8 csere ZTE Skate-re megéri?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van elég rég óta egy xperia x8-am. Sajnos pénz ügyileg nem vagyok nagyon elengedve ezért megpróbáltam a legtöbbet kihozni a telefonomból főzött ROM-ot raktam rá stb.. Igen ám csak ez a telefon nem nagyon erre van kitalálva szerintem mert hiába jó mikor felrakom egy idő után cefet mód belassul mindig meg fagy tőle a telefon.. Valószínűleg kevés a RAM is benne. És most tudnék 20 ezer FT-ért egy ZTE Skate-t. Azt szeretném kérdezni, hogy megéri azt a pénzt?? És eléggé ég és föld lesz a két telefon között a különbség?? valamint a skate gyengeségei mi?? Milyen a kamera a hátlapi hangszóró hangos jól szól?? Köszönöm a válaszokat előre is!!

2013. jún. 3. 23:11
 1/7 anonim válasza:
hali. most csereltem le a skate-m. nem ajánlom. a kamerája nagyon rossz. a vakuja nem érzékeli a fény mennyiséget. nappal szembe is villan, sötétbe túl fényes képeket csinál. a rangsorolja is gyenge minőségű. ráadásul meg lassú is. a menü gorgetese nem megy akarás nélkül. rendezésre annyiból jó hogy szép éles képet ad. ja meg telefonálasnal ha elsotetedik a kiképző, nem tudod lerakni csak ha beállítás hogy a lezáró gombot használja, mert nem kapcsol vissza a kiképző.
2013. jún. 4. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
bocsi a hibákért. nemfigyeltem hogy javít a telefon
2013. jún. 4. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
amúgy én egy sony live with walkman csereltem a zte t. ég és föld a különbség
2013. jún. 4. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Wadmalac ***** válasza:
hát, ahogy elnézem a Skate adatait, azért nem éppen kategória ugrás a csere x8-ról. a Skate tudása kb. egy x10 mini pro szintje. Az sem egy űrhajó.
2013. jún. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A telefon elkelt már akitől vettem volna de most erősen gondolkozom a sony ericsson Activ-on mindig is akartam venni oylat és most lehet hogy hozzájutok olcsón.. Meg nekem kell, hogy bírja a strapát:D
2013. jún. 6. 23:38
 6/7 A kérdező kommentje:
Srácok abba a bajba kerültem nem tudok dönteni Xperia Activot vegyek inkább vagy xperia go-t?? Melyik jobb telefon?? Melyik bírja jobban a strapát?? Azt tudom hogy a go hardverileg jobb. Egyébként 1 hónapos a go és 17 ezerért adják!!
2013. jún. 10. 22:45
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


Egyébként hány éves is vagy?

2013. okt. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!