Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ilyen olcsó (k) ez (ek)...

Miért ilyen olcsó (k) ez (ek) a telefon (ok)?

Figyelt kérdés

Pl. ez : [link]


És itt van még több..: [link]


Vagy ezek korrekt árak? Fõként a 40-60 ezer ft-osokra gondolok.

Tlefon vásárlás elõtt állok és néztem a tmobile,vodafone,telenornal is,de ennyi penzer egyik szolgaltato se kinal ilyen tudasu telefonokat,miert?



2013. jún. 4. 01:35
 1/2 anonim ***** válasza:

hát az elsőt megnéztem,a zte-t tudni kell hogy az nicns magyar forgalmazásban,tehát garancia sem tudom hogy lenne rá. nemtudom hogy ezek bruttó vagy nettó árak,a magyar nyelvö menüt külön opcióként irják itt 4500ftos felárral,ez a telefon a kinai piacra lett szánva és ez látszik is rajta.nagy számban megéri behozni az ilyeneket, viszont ha például valami probléma van vele,nem tudom,visszaküldik kinába vagy mi.nem nevezném ezeket megbizható forrásoknak,vagy oldalaknak.vannak nagyon jó vételárú telefonok amiket érdemes külföldröl behozni,ezek nem azon kategóriák.am igen áfa és vám nélküli ár, ez arra még rájön, plusz szálitási költség, és ugyanott leszel mintha a t-mobileba a grandixint megvennéd tán még olcsóbban magyar garanciával és nyelvvel,mindennel.

de ,amúgy üvölt az oldalról hogy kina és keletcentrikus,meg ezek a szövegek hu..xd

2013. jún. 4. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hat igen..nemis lattam h a garanciarol irnanak vmit..Konkret nem ez a telefon tetszett meg,csak ez volt elottem h linkeljem.Amit neztem az a ThL W8,errol a logout.hu-n talaltam is teszt felet.Ott irja h az Aliexpressrol rendelte.

Hat igen a szovegek..foleg a "vetelytarsak problem? " xD


Melyek azok a kategoriak,amiket erdemes kintrol rendelni?


Pcx.hu-n neztem telefonokat,ott talaltam egy Media-Tech Imperius N3xt nevu telefont,arrol mi a velemenyed?

512 ram keves,de csak a kijelzo szamit nekem h netezni lehessen,most 2.8coloson tolom es eleg sokat netezek telorol,nem kenyelmes...

2013. jún. 4. 02:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!