Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van késedelmi díj a vodafone-nál?

Van késedelmi díj a vodafone-nál?

Figyelt kérdés
ha 1 hónapot kések a befizetéssel, (18.000ft)mennyi késedelmi díjat számolnak fel?
2009. okt. 7. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Késedelmi nincs, de ha időközben kikapcsolják a telefonod akkor neked kell minden adminisztrációs díjat kifizetned:S Bár egy hónapnál nem szokták még lekapcsolni.
2009. okt. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi! most nagyon megszorultunk, és tuti, hogy jövő hónapban több pénz áll a házhoz, és máson most nem tudnánk spórolni, esetleg szerinted telefonáljak a voda-nak?
2009. okt. 7. 18:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam telefonálni, nekem is a telefon az utolsó amit befizetek. Nekem általában úgy van hogy ha mondjuk 9.3-ig kell befizetnem a számlát, de nincs rá akkor megvárom a következőt és a 2őt együtt fizetem... Tehát kb. 10.3-án fizetek, igaz akkor már kettőt egyben. Addig még sms t sem küld a tartozásról. De az tuti hogy késedelmit nem számolnak fel. Az a legjobb ha akkor már atm-en fizeted be, így rögtön jóváírják.
2009. okt. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!