Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok ajánlani hosszú...

Tudnátok ajánlani hosszú túrákra megbizható, erős és kényelmes motorokat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Németországban élek, és motor vásárlás előtt állok. Gyakran 2-3 ezres túrákra megyek majd (No-Mo), ezért olyan motort keresek ami megbizható, elég erős a német autópályához, kényelmes hosszútávon utasnak és nekem is, illetve nem is néz ki csúnyán. Ilyeneken gondolkodok, mint pl: gtr 1400, gsx vagy gsf 1250, cb 1000 r stb. Szal naked, túra vagy sport túrák tetszenek. Tudtok ajánlani vmi ilyen erő/tipus kategóriában? Köszi mindenkinek!

2013. ápr. 7. 10:27
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és 2006-07 utániakat ajánljatok légyszi :D
2013. ápr. 7. 10:29
 2/4 anonim ***** válasza:

A naked meg sport / sport túra motorok nagyon nem kényelmesek utassal, hosszú útra.


Én mondjuk ilyen célra egy BMW 1600r GT-t vennék nagy dobozokkal.

[link]


Vagy valamelyik hasonló márkát / típust.


160LE körül van, azzal már német sztrádán sem maradsz le.

2013. ápr. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
VFR 1200.
2013. ápr. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ahogy írják felettem is a naked és a sport-túra motorok nem túl jók ilyen célra.

Ha valóban fontos a kényelem és hosszú utakra mész akkor mindenképpen kifejezetten túra motort nézzél. A BMW-k nagyon gyilkosnak, ott nézz szét :)

2013. ápr. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!