Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Siemens C72 probléma? (sürgős)!

Siemens C72 probléma? (sürgős)!

Figyelt kérdés

Lenne egy problémám:

Van egy nagyon régi Siemens C72-es telefon csak ideiglenes használatba van,mert utána visszateszem az androidos telefonomat.

Hónapokig nem működött sőt 1 évig azt hiszem. Betettem a SIM kártyát,és feltettem tölteni,de se kép se hang. Bekapcsolom anélkül,és kiírja azt hogy üres telep. Mit tegyek?



2013. jún. 4. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:

"Betettem a SIM kártyát,és feltettem tölteni,de se kép se hang. Bekapcsolom anélkül,és kiírja azt hogy üres telep."


Mit raktál hova és mit vettél ki? Bocsi, de eléggé nem értem. Fogalmazd át... Egyébként egy ilyen több, mint 10 éves vacaktól ne várj mást, nekem is van itthon egy ilyen. Csak arra jó, hogy nosztalgiázzak. Ki tudja.. Ha bekapcsolnám, lehet, hogy fel is robbanna. :D

2013. jún. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hagyd töltőn kikapcsolva egy éjszakát. ha utána is ezt írja akkor akksicsere
2013. jún. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Helló!

Igazad van,nos akkor betettem a SIM kártyát (T-Mobile)

Utáan betettem az aksit. bekapcsoltam kiírta,hogy "Üres telep". Feltettem töltőre és sajnos se kép se hang..:( ki kellene jeleznie,hogy töltődik-e vagy sem :/

2013. jún. 4. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!