Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri Apple Earpods fülhallga...

Megéri Apple Earpods fülhallgatót venni ha most egy Skullcandy JIB-em van?

Figyelt kérdés

2013. jún. 5. 07:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen készülékkel szeretnéd használni. Azt mondták, hogy az leginkább i5-el jó, mert a többivel nem szól olyan jól.
2013. jún. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És a Skullcandy tetszik? Csak mert nagyon legalja fül és fejhallgatókat gyárt, szóval ha az tetszik, akkor az Earpods is tetszhet, ami szintén nagyon gyenge, de a Skullcandy-nél jobb.
2013. jún. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, az Earpods körülbelül 7-8ezer. Én 10-ért vettem 1 Brainwavz M5-öt, és annyiért szerintem az megérte. Amúgy annyit elárulok neked kérdező, hogy anno én is Earpods-ot akartam venni. Mikor körbekérdeztem mindenhol mindenkit, akkor mindenki mást mondott. 1 hónapig keresgéltem fülgallgatókat, míg végül találtam pár darabot 10ért, ami tökéletes abban a kategóriában. Azóta is az M5-öt használom, és a Note 2-mmel piszkosul jól szól szerintem.
2013. jún. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sennheiser CX 300II - az örök klasszikus.

2 év garival.

2013. jún. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a Skullcandyt hanyagold. :)

Sennheiserben sokat nem csalódhatsz. Feleségemnek egy cx 200 van, gondolom a 300 csak jobb lehet. Én philips she8005 öt használok a mikrofon miatt, viszont nekem azon sok a basszus, a sennheiser szebben szól.

Az earpods is nagyon jó, itthon csak azt használom, de a külső zajokat nem nagyon zárja ki.

2013. jún. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Megéri nagyon jó a hangzása gyönyörű a basszusa csak a távvezérlő nem működik angroidon de ha ki se látszol a pénzbõl akkor senheiser vagy akg.
2014. szept. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!