Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola Defy + hiba?

Motorola Defy + hiba?

Figyelt kérdés
Állandóan lefagy , belépek a google chromeba fél órát tölt be , régebben nem volt ilyen pedig most raktam újra és akárhányszor újrarakom 1 hét múlva ezt csinálja.
2013. jún. 5. 16:58
 1/3 anonim válasza:

Rakd vissza a stock romot és próbáld meg, hogy azzal is ezt produkálja e. Ha igen, és van rá garancia azonnal küld vissza a szolgáltatóhoz/szervizbe. Ha nem akkor próbálj más főzött romot, esetleg más verzió számmal... Ha semmi nem működik és nincs rá garancia, akkor már csak a "fizetős" szerviz marad.

Egy program is okozhatja a hibát. Próbáld megkiszúri, hogy mi okozhatja (pl.: nekem állandóan újra indult amikor leválasztottam az SD-t, később rájöttem, hogy ez azért van mert a CM témáját áthelyeztem az SD-re)

Remélem tudtam segíteni! :)

2013. jún. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Cyanogenmod van fent de az egész telefon lassú 1 hét után kb. Meg ha a mobilnetet bekapcsolom az lefogja nagyon.
2013. jún. 5. 17:25
 3/3 anonim válasza:
Próbálj más által moddolt romot... Nekem nem volt túj sok jó tapasztalatom a sima CM romokkal, így én mindig moddoltakat használtam (Ezek is CM-re épülnek (általában)). Modacon csemegézhetsz...
2013. jún. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!