Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem indul el a rendszer,...

Miért nem indul el a rendszer, miután flashtool-al feltelepítettem egy romot Sony Xperia TX-re?

Figyelt kérdés
A Sony felirat megjelenik indításnál,egyet rezeg,és felvillan a led kéken,ennyi.Esetleg kernelt is kéne cserélnem,vagy hogyan lehetne megjavítani,hogy elinduljon?A bootloader nyitott.
2013. jún. 5. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem rávalót raktál fel.
2013. jún. 6. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Már még rosszabb,sikerült a gyári rendszerre frissítenem.De bekapcsoláskor villog a piros led,és nem indul el így sem.
2013. jún. 6. 06:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Pc companionnal a softfrisnél a javitásra kattints és kövesd az instrukciókat.
2013. jún. 6. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi.Magától meggyullad a zöld LED,aztán elalszik.Látom,hogy frissít,halad is előre a kék vonal.Aztán kigyullad a piros LED,és hibával megáll a frissítés. :(
2013. jún. 6. 06:29
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit szúrhattam el,a bootloader sérült meg,vagy a kernel.Több kernel telepítésével is próbálkoztam egymás után.
2013. jún. 6. 06:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát ha gyári firmware felrakása se megy flashtoolal akkor kukáztad és csak a szerviz marad.
2013. jún. 6. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
PC Companionnal sikerült a frissítés,de ugyanaz a gond.Villog a piros LED ha megnyomom a bekapcsoló gombot,és nem indul el.Meg teljesen magától világít egy darabig zölden a LED,aztán pirosan.Magától próbálna elindulni,de a Sony logónál nem jut tovább.
2013. jún. 6. 07:05
 8/9 A kérdező kommentje:
Kösz szépen.Ebből sajnos szervíz lesz. :(
2013. jún. 6. 07:06
 9/9 Wadmalac ***** válasza:

Sony Update Service-t próbáltad?

Ha a flashmódba be tudsz még lépni, az helyrehúzza.

2013. jún. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!