Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vennétek innen iphone-t?

Vennétek innen iphone-t?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy Iphone 4 s készüléket.Újonnan 170.000 körül mozog.Ma láttam ezeket a hirdetéseket,itt 72-ért adnának 1 év garanciával,gyári független újat.Mi lehet a bökkenő?Klónok?Lopottak?Sérültek?

Köszönöm,ha segítetek!:-)

[link]



2013. jún. 5. 23:06
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocs,nem írtam,hogy 32 gb-os telefonról beszélek.
2013. jún. 5. 23:08
 2/6 SzilKa ***** válasza:
Fogadjunk, hogy angol nyelvű válasz emailt fogsz kapni az esetleges érdeklődésedre... Sajnos kamu, tele van vele az internet.
2013. jún. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ez a másik hirdetés:

[link]

2013. jún. 5. 23:10
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi!Sajnos gondoltam,de persze az emberben mindig ott motoszkál a hátha.És persze erre apellálnak.:-)
2013. jún. 5. 23:12
 5/6 _Jessy_ ***** válasza:
Valószínűleg kamu. Ezer helyen hirdeti, minden helyen más helyszínt ad meg a termék helyének. Mindenesetre küldtem egy "érdeklődő" levelet, kíváncsian várom, hogyan fizethetem ki a cuccot. Gondolom egyetlen módja az előreutalás lesz :)
2013. jún. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 _Jessy_ ***** válasza:

És íme a válsz:

Hello.



Thanks for the Inquiry.



APPLE IPHONE 5 16GB price:350 Eur



The above stated Apple iPhone are brand new iPhone, sealed in the manufacturer box, fully unlocked to work with any Sim card/network operator anywhere in the world, they come with there complete accessories, the total price has been included with the VAT charges...



They all come with 12 months Apple warranty, and we also give 90 days return policy on every of our products.



How many Units of the phone do you want to buy??



We look forward to your soonest response.



Best Regards

Sales Manager


Lehet, hogy robot az a Sales Manager? :D

2013. jún. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!