Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyibe kerül normál simet...

Mennyibe kerül normál simet nano simre cseréltetni telszám megtartásával Vodafonenál?

Figyelt kérdés

2013. jún. 5. 23:11
1 2
 1/11 SzilKa ***** válasza:
1-2 hónapja kb 8ezer Ft volt.
2013. jún. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
8ezer egy nyomorult SIMért? Te jó ég!!!! Jobb helyeken ingyen adják. :(
2013. jún. 5. 23:50
 3/11 SzilKa ***** válasza:

A nano sim vágó fele annyiba kerül:

[link]

2013. jún. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nagyjabol 26mp alatt vagtam ki egy hagyomanyos olloval sajat magamnak otthon - hibatlanul hasznalo azota is az i5-ben.. Semmi ordongosseg nincs benne
2013. jún. 6. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 _Jessy_ ***** válasza:
Bemész megkérdezed. Ha drága, akkor eljössz azzal, hogyaszondi "akkor marad a számhordozás". Lehet, hogy odaadják ingyen :)
2013. jún. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De azért ez az egész egy vicc. Nézegettem, máshol ingyen cserélik SIMeket ha elhagyom, vagy ha csere kell. Sőt újat is ingyen adnak csak náluk legyek.
2013. jún. 6. 11:35
 7/11 anonim ***** válasza:
Minden magyar szolgáltató dijat számol fel ,ha a felhasználó kérésére cseréli a kártyát . Viszont az összes ingyen cseréli,ha a kártya tönkremegy,hiszen a szolgáltatást továbbra is biztosítania kell . És ezek a kártyák elég sérülékenyek..érzékenyek a piezo öngyujtó elektromos szikrájára és néhány mp mikrohullámú sütéstől is tönkremennek....ha érted mire gondolok :)
2013. jún. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 _Jessy_ ***** válasza:
mikrót nem ajánlom, az nyomot hagyhat, és a mikró is tönkremehet. De a piezzo jó ötlet :)
2013. jún. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Gondoltam én is erre, hogy megsérülhet. :)

Körbenéztem szomszédoknál és távolabb is. Angliában teljesen ingyen cserélnek bármilyen SIM-et, sőt lehet kérni plusz SIMeket ingyen. Hm...

2013. jún. 6. 19:14
 10/11 SzilKa ***** válasza:
Svájcban 40 frankot kellett pluszban fizetnem a nano simért, pedig új előfizetést kötöttünk...
2013. jún. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!