Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Wave-nél hogy lehet...

Samsung Wave-nél hogy lehet beállítani rendesen a háttérképet?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy mik a szakszavak, szóval bocsi... :) Remélem azért valamennyire érthető leszek...

Szinte mindig úgy engedi csak a képet beállítani, hogy az 5 oldalon a képnek egy-egy rész látszódik.

Eddig talán egyszer-kétszer dobta úgy be alapból a képet, hogy csak azt tudtam beállítani, hogy ugyanaz az egész kép legyen minden oldalon. Be lehet ezt valahol állítani, hogy mindig ilyen legyen?



2013. jún. 6. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom melyik készülék. Vagy 1 képet teszel a képernyőnek megfelelő méretben,vagy mondjuk 1200x800

ez pedig "úsztatható"

2013. jún. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hiába rakok akkora képet, akkor is az álló kép közepéből vág ki egy részt és azt dobja szét az összes oldalra, ahelyett hogy azt az álló képet rakná be mindegyikre...
2013. jún. 6. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!