Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia N8 gps nem működik...

Nokia N8 gps nem működik rendesen? Mi a gond? Többi lentebb!

Figyelt kérdés
Vettem egy nokia n8-at,és nem megy rajta rendesen a gps......a térképet magát mindig behozta,csak pozíciót nem talált,és mindig kiírta hogy nincs kapcsolat...ezt egyik cimborám orvosolta azzal hogy a helymeghatározás beállításoknál csak a beépített gps-t állította be,mert eddig az is be volt kapcsolva hogy a netről szedjen infókat.......most is ugyanúgy mutatja a térképet,kiírja hogy pozíció keresése,villog a kis piros pont a bal felső sarokban,de 10 perc után sem talál jelet.....
2013. jún. 1. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:

első körben be kell kapcsolni a netsartot ha nincs

[link]

ha a kártyádon nincs min 15 ft akkor nem müködik.

és még a beállitásokban beállithatod hogy online vagy offline navigáljon. én egy évig nem tudtam mi a baja ás rájöttem hogy aktiv netes elöfizetésnek lennie kell,ezesetben a netstart ami ingyen aktiválódik és nem használ költséget.

elöször ezekre gondolnék

2013. jún. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tehát azt mondod hogy net kéne hozzá??!!?ezt azért nem értem mert a nokia mindenhol hirdeti nagy mellel hogy ők az egyetlen cég akik örök idöre ingyenes navigációt biztosítanak........ez elött egy nokia 5800-am volt,azon hiba nélkül ment a navi minden körülmények között,pedig abban is a mostani sim kártyám volt amin se akkor se most nincs net....
2013. jún. 1. 12:50
 3/4 anonim ***** válasza:
45%

Én is ingyen használom a gps-t a telefonomon, de nem nokiám van... szóval ez nem igaz hogy a nokia az egyetlen, aki offline gps-t ad "ingyen és bérmentve".

Amúgy pedig a nagyobb t-pontokban tudnak segíteni.

2013. jún. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

jaj.elsö vagyok. az nem net., ez egy netadatátviteli csomag.

ez szükséges ahhoz hogy ugy mond igazolva legyen hogy online is aktiv tudsz lenni.nem kell fizetned semmit nem von le semmit csak szimplán be van kapcsolva.nekem akkor kellet ujra elküldenem a netstart smst, amikor elöfizetésröl váltottam.csak aktiválni kell és annyi. de amugy oda van irva,amit linkeltem oldalon.nicns havidija nem elöfizetéses netes csomag csak kell". ennyi. ha nem hiszel neki" akkor egy 30ftos egyenleggel rendelkezö sim kártyáról is elküldheted az smst, akkoris bekapcsol. nem tudom részletesebben elmagyarázni.

Küldje díjmentes SMS-ben2

a +NETSTART kódot a

1430-ra arról a

hívószámról, melyre

aktiválni szeretné!

ennyi.és bekapcsol. nem fizetsz semmit nincs elöfizetés semmi...

és ez az a cég amin ingyen van a navigáció és ilyen teljeskörű. iosen és androidon nem ingyenes, hacsak torrent oldalról és egyéb helyröl crackelten vagy seriallal egyébbel le nem szeded és fel sem rakod.


nekem is 5800 van, és nekem is ez volt,mivel elöfizetéses voltam nem kellet semmi,amióta kártyás lettem ezt az smst el kellet küldeni mert addig csak keresett de nem talált meg soha.elküldtem,és jó lett..

2013. jún. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!