Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen használt, nagytudású...

Milyen használt, nagytudású telefont ajánlotok min.4,3"-os kijelzővel kb.50. 000-ért?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, ami legalább annyit tud, mint a SGS2.
2013. jún. 6. 13:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
En kinabol rendelek majd ha megkapom a penzt...50er mar 5" feletti HD kijelzo,4 magos proci,stb..dolgok vannak benne.Szerintem megeri.
2013. jún. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Annyiért van s2 használtan. Kinait csak a hülyék vwesznek.
2013. jún. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Fejtsd már ki,h miért is,oksotojás.
2013. jún. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Csak röviden irok mert már le volt irva ezerszer.

Azért mert nem azt kapod amit igérnek. Hiába lesz neked papiron szuper hardvered,ha akadozni és fagyni fog vagy szar lesz a kijelző.

2013. jún. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Van a közelemben olyan ember,aki kínából rendelt telefont,teljesen rendben van.Nem fagyogat le neki,játszani,filmezni is jó rajta,stb..Én egész eddig elítéltem az ilyen kínai telefonokat,de most hogy láttam mit tud,milyen..megváltozott a véleményem.
2013. jún. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Legyen szerencséd. De azért majd gondolkoz el rajta,hogy miért nem kaphatóak európában.
2013. jún. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha ezek a kínai telefonok bejönnének európába,különböző díjakat, meg mit tudom én,hogy miket kellene fizetniük.Ez megdobná a kínai telefonok árát.Lennének 100-200 ezer forintosak,akkor már jók lennének?
2013. jún. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Dehogy azért! Azért mert nem felelnének meg semmilyen követelménynek. Úgy ahogy az autóik és majdnem minden amit ott gyártanak saját célra.
2013. jún. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
lehet venni jó kínai cuccot is. szerencse kell hozzá. de nagyobb esély van rá, hogy problémás. igazat adok 57%-osnak...lehet akármilyen bivalyerős kínai telefonod, ha 2 hónap múlva úgy gondolják, hogy leállnak a modell gyártásával és támogatásával...tabletről van személyes tapasztalatom...myaudio egyik tabletje kijött 4.0.3as droiddal, lett rá 4.0.4. ezután ígérgették rá a 4.1-et, majd talán a 4.2-őt, végül sokmás modell gyártása miatt a gadmei ezt a modellt kivezette...max 1 évig volt piacon. és óriási szerencse, hogy olasz fejlesztők ráheggesztették 4.2.1-es cyanogen-t...na most, ha kifogsz egy olyan telefont, ami a világon annyira ritka, hogy egy fejlesztő sem foglalkozik vele, és a gyártó is magárahagyja, akkor te azzal mit fogsz kezdeni? még eladni se tudod, mert senki nem venne egy nulla támogatású telefont, amit alkatrészutánpótlás híjján hibásodás után lehet a kukába dobni?
2013. jún. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jó kínai cuccot kell venni.Nem a Samsung,Iphone,HTC koppintásokra gondolok és egyéb alja dolgokra.Pl. nézd meg az Oppo-t.Itthon sokan nem is tudják,hogy mi az és mégis versenybe szállhat pl a HTC,Samsung csúcskészülékeivel.Olcsóbb, 40-50 ezres kategóriában is ki lehet fogni jókat,utána kell nézni.
2013. jún. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!