Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Asha 311 vagy Samsung...

Nokia Asha 311 vagy Samsung Galaxy Young-ot vegyek?

Figyelt kérdés

Segítséget szeretnék kérni, hogy melyik telefont vegyem meg. E között a kettő között vacillálok és szeretném ha hozzá értő "szakemberek" segítenének.

Igényeim: telefonálás napi legalább 2 óra(minél hosszabb aksi élettartam) sms, néha net és fényképezés.

Azok írjanak akiknek ilyen típusú készülékeik vannak hogy nekik hogyan vált be.



#Samsung #Nokia asha311
2013. jún. 6. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Bár nem vagyok Samsung-párti,de ebben az esetben az a jobb.

Nokiát ne vegyél,márcsak azért se,mert a rendszer rajta nem a legkorszerűbb.

Egyébként ha csak erre kell,tökéletes az 1GHz-es proci,a RAM pedig több mint elég.Kamerája is jó,volt nálam már mindettő készülék.

/Egy "szakember"

2013. jún. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem volt Samu Galaxy seria és most egy Asha 311. A Nokia 1-2 napot simán kibír nálam, persze le lehet meríteni 1 nap alatt is. De alapvetően jól bírja. A Nokia kijelzője karcálló gorilla üveg, ami ráadásul szép is. Én gondolkodás nélkül újra a 311-et venném. Hibátlanul teszi a dolgát és egyetlen érvet se találtam arra, hogy miért kellene androidot vennem újra. Amire használnád, annak 10x-esét tudja a Nokia. Az android se tud többet, csak az app választék nagyobb. De tudjuk azt is, hogy csak azért, mert egy cipőboltban 1000 pár helyett 100000 pár cipő van eladásra kínálva, neked ettől nem lesz több cipőre szükséged.:-D Amire szükséged van, az ott van a Nokia store-ban (is). Rövid video az Asha 311-ről: http://www.youtube.com/watch?v=6wE4u9K_tJU
2013. jún. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!