Ilyen lehetséges?

Figyelt kérdés
Ma apukám felhívott 3-kor, valami idegen vette fel bemutatkozott hogy "X vagyok ez itt (az én nevem) telefonja átadjak-e valami üzenetet?" nekem semmi olyat nem jelzett a telefonom hogy hívott volna ma, most ki lett valami oknál fogva vonva a telefonom a forgalomból, nincs is olyan nevű ismerősöm akit úgy hívnak, a telefon ma egész végig velem volt szóval senki nem tudta meg manipulálni.

2013. jún. 6. 21:53
 1/6 anonim válasza:
Szerintem.szellem van a dologba nem.letezhet ilyenxD
2013. jún. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Lehetséges, csak nem paranormális.

Ilyen már nekem is volt. Képzeld el, 8x egymás után hívott engem egy vén fószer, hogy Dezső te vagy az? mondom, nem, téves szám. Erre egymás után felhívott, hogy hát a Dezsőnek is ez a száma, ez lett neki megadva ott a cetli előtte. De mondom én nem Dezső vagyok, nem is ismerek ilyet.

Ez szerintem a telefonszolgáltatók turpissága vagy félreinformálása. Esetleg a hálózattal lehet baj.

Ilyen eset jópár haverommal is előfordult. Szóval szerintem az történt hogy faterod hívta a számot, de más kapcsolódott be a hívásba, nem pedig te.

2013. jún. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam csak az volt az érdekes hogy a csajszi tudta a nevem, ami szinte lehetetlen ebben az esetben.
2013. jún. 8. 00:38
 4/6 anonim válasza:

És mi a neved? Mármint nem a teljes. Csak ha pl. Márk,Laci, Gabi stb. akkor nem csoda hogy ott is azt mondták, mivel nagyon elterjedt név. Igaz, furcsa véletlen lenne, de nem lehetetlen.

De ha ebben is kételkedsz és azt mondod szellem akkor magyarázd meg hogy egy szellemnél hogy lehet mobil és még hogy is beszélhet egy élőhöz színtisztán? Főleg hogy semmi érdemlegeset nem mondott, csak olyat, amit bármelyik személy belemondhat a telóba.

2013. jún. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem szeretném kiírni a nevem, de nem mindennapi név. A szellemet én is minden mennyiségben kétlem.
2013. jún. 8. 11:20
 6/6 anonim válasza:
nekeem is volt olyan h hívott egy szám, és nemtudtaam ki az.később vissza hívtam és mint kiderül h a barátnőmék otthoni telefonja hívott, de nem a barátnőm..mikor az otthoni telefonjuknak nincs is meg az én számom.és nem tudtaa h akkor ki hivhatott az ő otthonijukról, mert csak az anyukájával lakik de ő meg dolgozot...:$
2013. jún. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!