Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyiket kéne...

Szerintetek melyiket kéne venni? Htc v Sony

Figyelt kérdés
Htc desire X vagy Sony xperia L melyik lenne szerintettek jobb választás? a Htc-m már volt nagyon prémium anyag használat jellemzi őket és sense....sony-m még nem volt de sonyericcsonom volt már csak régebbi modelek az utlosó az x8-volt utánna váltottam htc-re szóval nem tudok dönteni :/

2013. jún. 6. 23:45
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
Az L kétszer erősebb, nem kérdés.
2013. jún. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem értek annyira hozzájuk, azt tom hogy mind a kettő dual core-os procit használ... de most hogy qalcom meg mit tom én milyenek nem igazán tudom melyik az erősebb de viszont most egy jó 1, 2 évre szeretnék telfont venni jelenleg egy motorolat használok fél éve de már dobnám ki kb annyit ér szóval szeretnék végre egy telefont ami tud is valmit meg azért tényleg 1,2 évet húzzon ki gondok, hibák bugos, nélkül...
2013. jún. 7. 01:03
 3/3 A kérdező kommentje:
Ennyire ne tolongjatok...
2013. jún. 8. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!