Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Ascend G300 csak...

Huawei Ascend G300 csak kóddal függetleníthető?

Figyelt kérdés

Hallottam egy IMEI nullázós, recovery cserés, IMEI visszaállítós módszerről, de nem merem bevállalni, míg ez nem biztos, luxus meggyalázni egy 20000+ értékű, garanciális mobilt.


[link]

Itt található a lap alja felé az említett hozzászólás, 2 linkest kell keresni.


Szerintetek?



#Unlock #Huawei.Ascend.G300
2013. jún. 7. 15:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Viszont jelenleg egyáltalán nem tudom használni, mivel más szolgáltatós, mint én.
2013. jún. 7. 15:28
 2/4 anonim ***** válasza:
A hatályos törvények szerint a telefon IMEI számának mindennemű módosítása büncselekménynek minősül! Már született ezzel kapcsolatos jogerős ítélet kishazánkban! Úgy tudod függetlenítetni,ha beviszed annak a szolgáltatónak valamelyik üzletébe amelyikhez most kötve van. Az androidos telefonokat NEM! lehet egyszerűen kóddal függetleníteni! Ehhez a típushoz peddig még nem írtak ehhez szükséges programot,(már amennyire tudom) hogy otthon sz.géppel megold.
2013. jún. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha illegális, miért foglalkoznak vele GSM boltok? Igen, "hosszú szám csere" címen IMEI átütést is vállalnak egyesek.
2013. jún. 7. 16:34
 4/4 anonim ***** válasza:

A szitu a következő:

Nem az operációs rendszer a lényeg,hogy pl android vagy windows vagy symbian vagy bada, hanem a védelem.

Egy androidos samsungot kb 2 perc nyitni, míg egy androidos sony-ba már beletörhet a fogunk.

Tehát:

A G300-at lehet nyitni mindenféle imei nullázós módszer nélkül, csak be kell vinni egy gsm boltba,és megcsinálják, mivel a jobb boltoknak van hardver kulcsuk, amivel elindul olyan program, ami erre a célra irodott (ijjj de szépen fogalmaztam) :)

az imei nullázós módszer azoknak van akik bátrak, és egyetlen kábellel rendelkeznek. jobb nem kisérletezni, de ez az én véleményem. gsm bolt hamar megoldja én amondó vagyok

2013. jún. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!