Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik jobb telefon:jatekok...

Melyik jobb telefon:jatekok teren, tudas teren stb. Samsung galaxy s3 mini, Samsung galaxy s2 plus, Samsung galaxy s2, Iphone 4?

Figyelt kérdés

Az S2 plus azert tetszik mert 4.3 inches es majdnem olyan mint az S3as es azert mert mar gyarilag jelly bean android van!

Az S3 mini azert mert nem is olyan mini es olyan mint az S3!

Az Iphone 4 azert tetszik mert nekem 3gs em van es okosnak tartom mar a 3gs is es ezert tetszik nagyon a 4es

Az S2 es a plus kozott mi a kulombseg?



#iPhone 4 #Samsung g s2 plus #Samsung g s3 mini #Samsung g s2
2013. jún. 7. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem kell iphone amin csodálkozok mert aki egyszer vesz a fanatikussá válik, akkor az s2 a legjobb választás. A plus nem jobb csak gyárilag már újabb androiddal adják (de az s2őt is lehet frissiteni) és kisebb benne a belső tárhely az s2höz képest. S3 mini a leggyengébb.
2013. jún. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem s2 plus azért mert újabb és.ha belefér iphone 4s
2013. jún. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Esetleg lg optimus l9?mit gondoltok rola?
2013. jún. 7. 20:44
 4/7 anonim ***** válasza:
S2 és pont.
2013. jún. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
iPhone 4
2013. jún. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
iPhone 4 nagyonnagyonnagyon király, de ha a 3gs után nem egyértelmű a választás, akkor S2
2013. jún. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 lili3365 válasza:

Hát...Most lett iPhone 4s-em és imádom. Tulajdon képpen attól függ milyet szeretnél/mire használnád.

Játék kb. hasonl,de az iTunes szerintem bővebb és könnyebb kezelni.

Fényképeknél iPhone a jobb:)

Annyira nem ismerem a Galaxykat,de ha arra használod pl.: elfoglald magad,s játszol,néha fotózol,zenét hallgatsz akkor jobb az iPhone,de ha üzletember vagy mind2!

Remélem segítettem...

2013. jún. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!