Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri-e Samsung Galaxy S3-at...

Lumia610 kérdése:

Megéri-e Samsung Galaxy S3-at venni? Ha tele van pakolva legyen az játék kép video (Természetesen HD) program akármi akkor mennyire lassítja a telefont ha egyáltalán lassítja?

Figyelt kérdés
Elég sok videót cikket összehasonlítást néztem,olvastam de ha van valami amit hozzáfűznétek saját vélemény jó tulajdonságok kritikák egyaránt kérlek írjátok le kiváncsi vagyok. Előre is köszi.

2013. jún. 6. 23:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem éri meg, a kijelzője nagyon szar.
2013. jún. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Elsö nem ért a telókhoz,csak hülyeséget beszél.Igen,megéri megvenni bár én inkább az LTE verziót javaslom mert abban 2GB RAM van ezáltal gyorsabb,kevésbé lassul be a sok alkalmazástól.
2013. jún. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze, mert te értesz hozzá... Szerinted egy telefon jó, ha 4 maggal, 1 giga rammal képes belassulni néhány alkalmazástól? Ezt már 2.5 éve sem néztem volna el az ARMv6-os telefonomnak. Szánalmas Samsung-bérenc vagy.
2013. jún. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
Hol mondtam én olyat hogy belassul?Nekem képzeld volt S3-mam az 1GB verzió és általában mindig 30-nál több alkalmazás volt rajta és nem lassult be csak akkor amikor 10-nél több alkalmazás volt megnyitva egyszerre.2GB-val nyilván kevésbé lassul be mert többet tud egyszerre kezelni.Szövegértésből 1-es.Ülj le!
2013. jún. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jó most ne veszekedjetek kinek ez kinek az. Okés h LTE gyorsabb csak úgytudom az még nem annyira elterjedt itt Magyarországon.Vagy rosszul tudom?
2013. jún. 12. 11:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Jól tudod. A vodának még a 3G hálózata is használhatatlan nagyon sok helyen.
2013. jún. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen ne annyira elterjedt de nem az LTE miatt hanem a 2GB RAM miatt ajánljuk ezt.
2013. jún. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Okés köszi szépen.:D
2013. jún. 12. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!