Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem indul el semmilyen...

Wianiko kérdése:

Miért nem indul el semmilyen alkalmazás a mobiltelefonomon (Nokia Asha 311)?

Figyelt kérdés
Még a számológép sem indul el, egyetlen telepített játék, vagy gyári alkalmazás. Új telefon. Lehetséges, hogy valamilyen beállítási gond lehet?

#Nokia #Nokia Asha 311 #alkalmazások indítása
2013. jún. 7. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Igazából ez egy ócska telefon...


Ennyiért androidos telót is vehettél volna...


De, ha új gondolom van rá garancia...

2013. jún. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A Nokia Asha 311 az egyik legjobb Nokia a piacon a középkategóriában. Ezt gyorsan szögezzük le azért. Ha semmi sem indul, javaslom rakd újra az alapszoftvert. Szükséged lesz hozzá adatkábelre és a Nokia Suite programra. De ha garis, cseréltesd ki. Egy jottányival sem rosszabb készülék az áráért vehetett androidosokhoz képest! Sőt! Megnyugodhatsz, nagyon jó készüléket vettél, ilyen hiba bármelyik készülék gyártóval előfordulhat sajnos. Cseréltesd ki, ez nem beállítási gond.
2013. jún. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

persze, a legjobb nokia...


[link]

2013. jún. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A mobilaréna nem számít etalonnak. Ha megfigyeled a cikkeket, már a címekben lehúzzák a Nokia készülékeket. A tesztjeik 90%-ban a készülék adu ászát sosem mutatják be, így rejtve marad az érdeklődők előtt. Nagyjából kimerülnek a tesztek azzal a mondattal, hogy ennyiért androidos telefont is kapni és akkor már....Hát ez minden de nem objektív tájékoztatás egy termékről. Pillanatnyilag nem létezik olyan élethelyzet, ami egy android és egy Nokia Asha készülék közti mérlegelés közben a mérleg nyelvét az android irányba billentené. Nekem meggyőződésem, hogy az új Asha széria a legjobb feature-ök gyűjteménye és erre van szüksége a usernek, nem menüerdőre, szoftver főzésre. Nagyjából úgy néz ki a dolog, hogy megnézték Nokiáéknál mire használják az androidos telefonjaikat a userek zöme és erre készült az Asha 311. Nem többre. Ez viszont egyet jelent azzal, hogy 99%-ukat tökéletesen kielégíti.
2013. jún. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

persze nem számít etalonnak, de az árában igazuk van...


ennyiért nemcsak androidos telót kapni, de windowsost is.


többek között nokia-t is...

2013. jún. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom hol nézed az árakat, de nézzük a tényeket akkor. A példa kedvéért a Telenor árlistáját nézem, ahol a legolcsóbb Windows Phone készülék a Nokia Lumia 610, ami feltöltős csomagban 38.035,-Ft. Mellé teszek egy Asha 311-et, ami 28.535,-Ft. Való igaz, nem sok a különbség, és tényleg, pont annyival tud többet a 610, mint amennyivel drágább. A plusz 10 ezerért kapsz autó fókuszos kamerát és villanófényt.
2013. jún. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok,

egyrészt ingyen kapott céges telefon, nem került semmibe, másrészt egyáltalán nem rossz telefon, és egyáltalán nincs szükségem androidra, csak a számológép működése hiányzott, de mit ad isten, megoldódott: a gyári beállítások visszaállítása segített. Lehet, hogy az IT-saink direkt akarták, de hát... :) Köszönöm mindenkinek a választ!

2013. jún. 11. 08:45
 8/8 foddomi válasza:
Szerintem jó telefon....Az érintésre is nagyon érzékeny..csak hát nem tölthető le rajta google play-es alkalmazás és a játékok grafikája nem valami jó .Én is kaptam egyet de azon meg a facebook nem jön be de nem csak a face hanem az ea games a social és még stb.nem tudom hogy mi a baja de ha nem tudom megcsinálni kicseréltetem vagy vissza kérem az árát és veszek egy jó samsungot
2013. júl. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!