Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Spica? Problémá...

Vandame kérdése:

Samsung Galaxy Spica? Problémámmal kapcsolatban szeretnék segítséget kérni. Bővebben lent

Figyelt kérdés

Előre is köszönöm a segítő szándékúaknak!!!

Problémám egyszerű: 2.1 van a telefonomon,és lépten-nyomon lefagy...Próbáltam újra húzni és rootolni innen: [link]

de nem sok sikerrel,mert ugyanúgy fagy... Olyan segítséget szeretnék,hogy vagy az 1.6 ot,vagy valami 2.3 körülit szeretnék a telóra tenni,hátha azzal megjavul,mivel véleményem szerint a rendszere lehet a problémás.Sajnos kiszámíthatatlan időközönként,és változó műveleteknél fagy le,és egy idő után egyre gyakrabban.Olyankor aksi ki,1-2 óra után vissza,aztán ha szerencsém van akkor jó egy darabig,ha nincs,akkor már betöltésnél ismét lefagy...Várom a válaszokat,és előre köszönök minden segítséget! UI.: Ha lehet,akkor pontos leírást kérnék a feltelepítéssel kapcsolatban. Egy másik mobillal kapcsolatban is kaptam itt szájbarágós segítséget roothoz valamint cm-hez,és tökéletes lett! Üdvözlettel a kérdező :)



2013. jún. 7. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Igazából a telefon azért fagy le mert a hardver, hogy is fogalmazzak igen gyenge erre 2.1 a gyári android is amit kiadtak rá 1.6os android tele van buggal 2.3 nem is menne fel rá vannak hozzá cm romok de abból se mindegyik "használható"
2013. jún. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és esetleg cm felrakásban tudnál segíteni?honnan szedjek le jót,milyen ops file kell hozzá,hogyan kell feltenni meg ilyesmi...válaszod előre is köszönöm
2013. jún. 9. 09:54
 3/3 A kérdező kommentje:

megoldottam :) megoldáshoz ha valakinek ilyen gondja lenne,a segítség itt található:

[link]

2013. jún. 10. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!