Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri lecserélni? Többi lent!

Megéri lecserélni? Többi lent!

Figyelt kérdés
Megéri lecserélni egy Iphone 3Gs-t 16gb-ost egy Iphone 4 8gb-osra ??? vagy inkább egy Samsung Galaxy SIII ra ?? Csak nem tudom hogy milyen lesz Iphone után android hogy jó vagy rosszabb

#iPhone #iPhone 4 #Lecseréni
2013. jún. 7. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:

hát Samsung Galaxy S3-ra jobban megérné.

Az egy nagyon jó telefon:)

2013. jún. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én maradnék az iphonnál mert az IOS sokkal megbízhatóbb mint az android... Az s3 nál is még mindig vannak lefagyások, belassulások...Az iphonnál ez nem fordul elő olyan gyakran. :)
2013. jún. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazából azért lenne fontos mert hosszabb időre kéne úgy 2 minimum
2013. jún. 7. 22:14
 4/7 A kérdező kommentje:
*2 év
2013. jún. 7. 22:14
 5/7 anonim ***** válasza:

Az iPhone 4-nek talán még 1 éve van hátra, utána elhanyagolják, hogy vegyenek az emberek újabbat.

Az i4 8gb-snél kb 4-6gb-t kapnál meg te játékokra, ami édeskevés, vagy akár filmekre, zenékre.

Az S3-nál ez 10gb körül van, és lehet bővíteni SD kártyával. Az S4 ugye 4 magos, 1-2 évig még támogatva lesz, és ha nem is, akkor ott lesznek a főzött romok, pl. cyanogenmod. Én S2 után i4-re váltottam, azután vissza S2-re, mert az Androidon olyan dolgokat meg lehetett csinálni, amit iOS-en nehezen, és tovább tartott. Most Note 2-m van, és nálam nem szaggat, persze nem szabad teletenni mindenféle szeméttel. Foglalkozni kell vele, vagyis nem leszedni akármit, hanem utánaolvasni. Én pl. az ingyenes vacak játékokat le sem szedem, mert anno belassította a telefonom és reklámokat dobott be még az értesítési sávba is.. A lényeg, hogy figyelj rá, persze megtanulod majd idővel az Androidos használatot is.

Ha azt írtad volna, hogy i4S, akkor lehet, hogy én is elgondolkoztam volna, de így nem. Az androiddal bármit meg lehet csinálni, nincs semmi kötöttség, szóval nekem pl. ezért is jött be. A 3GS után szerintem nagyon jó lesz az S3. Nálam anno az i4 mindig laggolt, bár lehet, hogy azóta jobb lett, nemtudom, mikor az appoktól balra mentem, a kereséshez, na ott általában beszaggatott.

Ja, és az S3 bőven jó lesz pár évig, mert ha azt nézed, hogy a nagyon régi Galaxy S még mindig viszi a játékokat.. 1 2magos S2 még mindig a jobbak közé tartozik, és az sem mai darab. Mikor megvettem a Note 2-m, gondolkoztam rajta, hogy eladjam-e, mert nagyon megtetszett, és még bőven jó volt. Most úgy vagyok vele, hogy ha veszek telefont, akkor az maximum a Note 4 lesz, mert ez már 4 magos, és úgysem használja ki semmi még 1 darabig.

2013. jún. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hú hát kösszi a nagyon kifejtő válaszod .Elgondolkodtató lehet s3 mellet fogok dönteni
2013. jún. 7. 23:41
 7/7 anonim válasza:
Én nagyon Iphone párti vagyok..szerintem maradj annál és ha már lecseréled lehet jobb lenne az Iphone 4s....de ez a te döntésed.. :)
2013. jún. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!