Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A "gyári adatok visszaállítása...

Ttaamm kérdése:

A "gyári adatok visszaállítása" a rootolást is törli?

Figyelt kérdés
Használt HTC Google Nexus One gyárilag független, telefonon CyanogenMod 7.2.0 Passion (2.3.7-es Android) van,ami tökéletesen megfelel de az előző google fiókja bentmaradt csak azzal akar playre felmenni,törölni csak fönti opciót engedi hiába adtam új saját fiókot,mit tegyek!
2013. jún. 7. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Hú.. Hát, ha gyári rom van rajta, és úgy állítod vissza, akkor nekem anno kitörölte, bár vagy nem értettem akkor még hozzá, vagy nemtudom.. :D

De, ha 1 főzött romot állítasz vissza, akkor a root marad.

2013. jún. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi,de nem értek hozzá,nem tudom csak azt a vacak fiókot törölném hogy tudjak play-re menni alkalmazásért,de nem merek rányomni gy.a.v. gombra,nem tudom mi lesz a következménye!!
2013. jún. 7. 22:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is örököltem a lányomtól telót, amin rajta volt a fiókja. Csináltam sajátot és az övé mellől kivettem a pipát.Sőt, utána a másik lányomé lett a telefon és ő is ugyanezt megcsinálta.
2013. jún. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi de ezen túl vagyok rendeltem új fiókot szinkronoztam de google play alkalmazás indításakor az eredeti fiokkal akar bejelntkezni és kéri a jelszót,semmi más lehetőség a fenti kérdésbe nem ad,tehát gyári visszaállítás, és nem tudom hogy megmarad e ez a szoftver vagy android rendszer ami fent leírt specifikációval bír mert a "gyári"régebbi elavult lassú .én meg nem értek rootoláshoz új rendszer telepítéséhez!
2013. jún. 8. 00:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Amúgy belépsz a play-be és nyomsz 1 menü gombot utána katt a fiók szóra es válaszd ki a te fiókod.
2013. jún. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Google Play-be nyomsz egy vissza gombot és akkor ott kitudod választani melyik fiókba szeretnél bejelentkezni.
2013. júl. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!