Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia E vagy Sony...

Sony Xperia E vagy Sony Xperia J? Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Telefont szeretnék venni,de nem tudom melyiket!

Ezek a hardveres dolgok nem érdekelnek,nekem csak facebookozni,internetezni és zenét hallgatni kell a telefon.Meg ugye hívások !

Eddig mind a 2 telefonról rosszat hallottam.

Sajna nincs pénzem egy felsöbb kategóriás Xperiára és csak az E vagy a J közül tudok választani.

A J-be csábít a szép nagy kijelzö,5MP kamera,és maga a telefon kialakítása.Az nem tetszik egyedül benne hogy kicsit hosszúkás szerintem.

Az E-be az vonz,hogy olyan kicsi is de nagy is,a 2 között van nálam.(X8-hoz hasonlítom mert olyanom van).Viszont az E-nél olvastam hogy 3,2MP,és hogy a képe nem olyan szép azzal a 265ezer színmegjelenítéssel.De a videók alapján én az E-t gyorsabbnak látom.

Csak netezésre,zenehallgatásra és telefonálni kell a telefon.Semmi játék meg ilyenek! Meg pár alkalmazás,winamp,file kezelö,opera mini,és clean master.Ezeket tenném rá csak!Szóval így hogy csak ezekre kéne nekem teló,melyik legyen?Ja és gondolom mind2 telefon gyorsabb mint az X8.

Köszönöm a válaszokat!


2013. jún. 7. 22:34
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi hogy azért ne akadozzon mikor ablakot váltok ,vagy böngészöben lapozok!
2013. jún. 7. 22:35
 2/9 anonim ***** válasza:
Kb. a két legrosszabb választás az Xperiák közül. Mennyiért vennéd őket?
2013. jún. 8. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az E-t 35.000-ért,a J-t 45-ér.
2013. jún. 8. 06:23
 4/9 anonim ***** válasza:
E-t,az gyorsabb.
2013. jún. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De ha ugyan az a hardver van mindkettöbe,akkor miért gyorsabb?
2013. jún. 8. 12:22
 6/9 Xperia.floyd ***** válasza:

Esetleg ha már mindenképpen az Xperia vonz akkor miért ne megy Xperia U? Kettőnek az ötvözése : 5MP kamera , 2magos tehát gyorsabban megy...

Egyébként az a baj , tényleg igaz , hogy a két legrosszabb Sony-t nézted ki. Ár/értékük be kell látni nem fényes.

2013. jún. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Xperia.floyd ***** válasza:
nem egy* sorry :)
2013. jún. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

De csak ennyi a baj velük hogy ár/érték nem jó?Az Xperia J nem akad?

Vennék én U-t,de nincs rá annyi pénzem már. :/

2013. jún. 8. 14:02
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék, olcsóbb mint amennyiért te akarod venni a J-t és ez már egy U.

2013. jún. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!