Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Arizona operációs rendszer...

ZTE Arizona operációs rendszer frissítés?

Figyelt kérdés
Nekem van egy zte arizona telefonom,nem túl fiatal,már vagy 2 éve megvan,akkoriban még nem nagyon voltam benne a telefonok világában ezért választottam ezt.Nos,a kérdésem az lenne,hogy hogyan lehetne Android 4.2 -re felfrissíteni?(mivel valami olyasmit olvastam ,hogy nem nagyon adtak ki tovább rá frissítéseket,de javítsatok ki)A válaszokat előre is köszönöm :)

2013. jún. 8. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:
nem hinném, hogy egy ilyen elavult teló elbírná a 4.2-t...
2013. jún. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
akkor esetleg annál régebbi verziót?mert jelenleg 2.2 van rajta,gyárilag.új telefont meg nem nagyon szeretnék venni mert ahogy láttam 25k alatt nem is lehet kapni androidos telefont,amit lehet az is kb olyan színvonalon van mint ez.
2013. jún. 11. 18:32
 3/3 anonim ***** válasza:
azért van néhány pl. huawei y 200 stb.
2013. jún. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!