Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S3 tulajdonosok...

Samsung Galaxy S3 tulajdonosok! Szeretnék véleményt kérni erről a telefonról. Mennyire tartjátok jónak, érdemes volt megvenni?

Figyelt kérdés

Nekem egy telefonnál fontos, hogy jó képeket tudjak vele készíteni. Ezzel a telefonnal működik ez?? Jó képeket csinál? Ahhoz, hogy a GPS működjön, kell internet hozzáférés?

A másik fontos dolog: van rajta FM Rádió. Nekem egy Samsung Divam van, és azon a rádiónál van olyan funkció, hogy felvételt tud készíteni az éppen a rádióban futó zenékről.

A kérdésem: Ez működik a Samsung Galaxy S3-nál is???

Előre is köszönöm a válaszokat, és az értelmetlenektől kíméljetek :)



2013. jún. 8. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egész tűrhető képeket csinál, de ha fontos a jó képminőség, válassz inkább valamilyen Nokia Lumiát. Van GPS, viszont a használatához kell mobilinternet vagy Wifi, már ha a Google megoldását választod. Persze vannak olyan navigációk is a Play áruházban, amikhez nem kell :) FM Rádióból az alap alkalmazással biztosan nem tudsz rögzíteni, és abban sem vagyok biztos, hogy külön applikációval megoldható :/
2013. jún. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi szépen a választ :)

nem, mindenképpen Samsungot szeretnék, megbízható ez a márka számomra ;)

2013. jún. 8. 22:43
 3/6 anonim válasza:

miről beszél az 1.válaszoló????

TŰRHETŐ A KÉPMINŐSÉG?? EMBER!!8 megapixeles a kamerája van.. lumia szarabbat csinál -.-

2013. jún. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
az 1. válaszoló az 1 idióta meseszép képeket csinál az s3 saját tapasztalat a szar lumiát meg ki lehet dobni nekem 2 évig volt lumuia 920 de szenvedtem vele meg szar volt az egész
2013. jún. 28. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4


Igaz,hogy a lumia 920 2012.novemberében jelent meg,tehát nemértem,hogy neked hogy van meg 2 éve :DD

2013. aug. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem s3 lte verzió van 8megapixeles a hátsó kamerája képet is szépet csinál,videót full hd-ban vesz fel,offline gps-t is le lehet rá tölteni amihez nem kell net,nincs benne fm rádió,az csak az s3 miniben van az viszont jóval gyengébb telefon.
2013. szept. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!