Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Phone 7 vagy android?

Windows Phone 7 vagy android?

Figyelt kérdés
Két készülék közül kéne választanom: HTC 7 Trophy és SE Xperia Mini Pro (sk17i)
2013. jún. 8. 14:14
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Android jobb, stabilabb mint a windows phone.

Rengeteg kritikát hallottam a windows phone készülékekről az eladó is mondta nekem hogy felejtsem el azokat.

HTC készülékek jobbak mint a nokiák de az sem jobb az androidnál.

2013. jún. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Stabilabb?? Az az elado is eleg sufnigsm-es lehet, szerintem keverte a Windows Mobile-al! Ami rohadtul nem mindegy! Immar tobb mint egy eve nyuzok egy WP7-es Lumia 710-et, es atomstabil, nem akad, stb. Viszont az Android sokkal jobbam testreszabhatobb, itt lehet allitani a csempek szinet, hatter lehet fekete/feher, csengo/uzenethang, kesz. Illetve a csempes felulet sem jon be mindenkinek. Szerintem, ha nem zavar a kis kijelzo, akkor mini pro, elso okostelefonnak jo a droid, meg nem rossz az sem. Egyebkent, ha tudsz, nyomkodj meg egy Windows Phone 7-es (vigyazz, mar van 8 is!) telot, mert latatlanba nehrz eldonteni, hogy egyutt tudsz-e elni a kotottsegeivel. App teren igaz, droidra tobb van, de mar van kb. minden itt is, szoval ez ne legyen akadaly.
2013. jún. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
WP7-nél mindenképp jobb az Android, szvsz WP8-nál is, de WP8 már esetleg szembeszállhat az Androiddal.
2013. jún. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

wp7-es telefont nem érdemes venni sajnos, mivel nehéz rá fejleszteni, így nem is nagyon fejlesztenek rá, mert már van wp8, amire jóval egyszerűbb. Frissülni meg nem fog a wp7 (7.5) wp8-ra.

Szóval amelyiket gondolod


Nekem amúgy xperia mini prom van és nincsen vele bajom, de kezd kevés lenni sajna.. eljár felette az idő és érezhető. Sokat ne várj tőle szóval.

2013. jún. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

WP8-as telefon. Sokkal gyorsabb stabilabb mint az android.


jah és a HTC helyett ajánlom ezt:


[link]


Tuti nem bánnád meg ;)

2013. jún. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Vagy WP8-at választasz, vagy Androidot.

A Mini Pro már nem mai darab. Oké, jó, meg minden, de kicsi és 1 Galaxy Minivel 1 erősek kb, talán kicsit erősebb a Mini Pro. Ha több mindenre akarod használni a telefont, akkor minimum 1 Xperia U-t vegyél.

2013. jún. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Van még egy új versenyző, ez pedig egy Nokia Lumia 610. Róla mi a véleményetek?
2013. jún. 8. 23:39
 8/10 anonim ***** válasza:
Én kedvelem a Wp-t de a 610-et nem ajánlom, kevés benne a RAM (256MB) ez a rendszernek elég de sok programnak kevés, illetve a WP7 fölött is eljárt az idő.
2013. jún. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Esetleg a Lumia 520 nem férne bele a keretbe?
2013. jún. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnos csak e közül a kettő közül tudtam választani, de végül a HTC-t vettem meg :) És köszönöm a válaszokat
2013. jún. 9. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!