Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia E, J vagy Miro, Tipo?

Xperia E, J vagy Miro, Tipo?

Figyelt kérdés

Az E-ről és a J-ről csak rosszat hallottam.Őszintén a Miro-nak még nem néztem utána.A 3 telefon közül melyik a jobb?A J-n nem akad pl az hogyha lapozok az ablakok között, vagy a böngészőben?

Sajnos nincs több pénzem és csak ilyen árban tudok venni telefont, és ezek közül választhatok : Xperia: Tipo,J,E,Miro.


Csak és kizárólag internetezésre kell a telefon, és zenét hallgatni meg ugye az alapfunkciók, hívások és sms.

Ezekre a dolgokra melyik a legoptimálisabb készülék?

A J-ben a nagy kijelző vonz, és szépek a színei és maga a telefon alakja,és a kamerája.Az E-ben,az hogy nem is kicsi de nem is nagy telefon, és úgy aránylag gyors az egész.A Miro-ról nagyon semmit nem tudok csak hogy 800mhz-s processzora van.A Tipo-ról szintén nem tudok semmi információt, a 3,2 "-es kijelzőjével van bajom.Xperia X8-at használok most, és ahhoz viszonyítom a többit.

Köszönöm a válaszotokat, esetleg aki nagyon érti ezt a témát írhat privátot is és kivesézzük az egészet!


2013. jún. 8. 15:23
 1/7 anonim válasza:
A J a legjobb ezek közül, bár az árát nem éri meg szerintem. Csak SONY telefonban gondolkodsz?
2013. jún. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen csak Sony, nem merek neki vágni még egy Lumiának vagy épp egy Huawei-nek. Elég régóta Sony párti vagyok,k300i-vel kezdtem és remélem hogy nem a J-vel ér véget.:D


Egyébként honnan tudod hogy a J a legjobb?Kezelted már, vagy használtál már olyat? Nem akadozik rajta a lapozás meg ilyenek?

Amúgy tudom hogy ár/érték arányban nem éri meg az árát, de valami csak van benne hogy annyiba kerül.Bár én olcsóbban veszem,és szerintem 35.000 ezerért megéri, nem?

Ha van bármilyen élményed a J-vel, vagy bármelyik telefonnal kapcsolatban, írj kérlek!

2013. jún. 8. 15:46
 3/7 anonim válasza:
A J közép, a többi alsó kategóriás. A Tipo-t és a J-t próbáltam és jobb a J. Ismerőseim mondják hogy néha akad de semmi komoly:D
2013. jún. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ja és 35 000-ért megéri:D
2013. jún. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mondjuk szerintem minden telefon akad néha kicsit, ez a probléma elkerülhetetlen, de nem is zavaró ha néha akad.Lényeges gyorsabb a J mint egy X8?

Mellesleg widgeteket is alig használok, csak óra,facebook, és energiagazdálkodás widget nálam a top, amiket használnék.Alkalmazásokból meg nem lenne sok.Amit ráraknék az a Winamp,Fájlkezelő,és egy böngésző pl Opera Mini ha a gyári nem felelne meg.

A Chrome szépen megy rajta?

2013. jún. 8. 16:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Ugyan az a proci, ugyan az a gpu, ugyanannyi ram. Hardveresen egyik se jobb a másiknál. A J is csak azért emelkedik ki, mert tényleg egy elég mutatós darab, csak baromira nem éri meg azt a többletpénzt, mint amennyivel többe kerül a többinél. De semmi extra nincs benne, ami ténylegesen megérné a pluszt. Vannak jobb telefonjai a Sonynak hasonló áron.

Viszont írtad, hogy 35-ért tudnál egy ilyet beszerezni. Na, annyit viszont még megér. Annál többet már nem nagyon.

2013. jún. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen 35-ért megtudom venni :) Akkor megér annyit?Kedden megyek telefonért, már nem akarok nagyon filózgatni mert 1 hete folyamatosan ezen kattogok és kicsit kikészít már.:D


Mutatós darab, ez igaz!

2013. jún. 8. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!