Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Domino surf díjcsomag mellett...

Domino surf díjcsomag mellett még pluszba lehet rendelni mobilnetet?

Figyelt kérdés

A surf tartalmaz 890ft ért 150mb adatforgalmat, viszont ha elutazok valahová akkor jó lenne ha lenne még pluszba mert a 150 az elég kevés.

Meglehet azt csinálni hogy 1hónapra rendelek plusz 500mbos mobilnetet még mellé?



2013. jún. 8. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom igen, 1 hónap után lemondod :D


Egyébként a domino surf egy hatalmas átverés!

Egy hete sem aktiváltam, és már kiakadtam rajta.. A honlapon azt írja, hogy 890 ft időszaki díj, és ebben benne van a 150 MB internet, meg 29 ft-os sms, 39 ft-os belföldi hívás, stb.

Na nekem aktiváláskor levonták a 890 ft-ot, és jött egy sms, hogy a GoNapi net csomagot aktiválták napi 195 FT-ért 10Mb-ot netezhetek.

Írtam a T-mobilnak egy e-mailt, válaszukban megnyugtattak, hogy a Domino Surf-höz 150 MB net jár, ha az elfogy az adott hónapban, akkor tudok napi 195 Ft-ért tovább netezni.

Úgy voltam vele hogy oké, biztos így van. Csak 2 nap múlva néztem az egyenlegemet, hogy párszáz forinttal kevesebb lett! Magyarul a havi 890 mellett volnja a napi 195 ft-ot is, úgy, hogy a napi 10 MB-ot nem használtam fel, és pár nap alatt egyébként 4 MB-ot interneteztem.


Írtam nekik mégegy felháborodott emailt, amelyben közölték, hogy a Domino Surf díjcsomagban a GoNapinet mobilinternet található, és a 150 MB net mellé biztosítanak pluszban naponta 10 MB netet.

Nem értem, hogy mi a francnak adnak pluszba naponta 10 MB netet, ha a havi 150 MB el se fogyott még?????? Ezt persze a honlapon elfelejtették közölni, hogy ők pénzért adnak naponta plusz 10 MB-ot..


Ha kiszámolom, hogy havi 890 időszaki díj + 195 ft X 30 nap = 6740 FT! Mindez akkor is, ha pl minden nap egyszer felmész a facebookra, mert én csak a fb-ot néztem rajta, azt is pár percig, és máris lekapta a 195-öt az egyenlegemből! Ez aztán marhára megéri...

2013. júl. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem tudom nálad mi történt de nálam nem von le pénzt,nincs nálam ilyen hogy naponta xy forintokat levon.

nálam úgy van ahogy meg van hirdetve nem észleltem még semmi átverést,indokolatlan pénz levonást.

szerintem te aktiváltad valahogy azt a 10mbos plusz dolgot.

2013. aug. 1. 20:14
 3/4 anonim válasza:
Az aktiválódik magától, ha elfogy a 150Mb net.
2013. aug. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

jaj értem,ezt nem tudtam

na igen akkor húzós azoknak akiknek el szokott fogyni,szerencsére én wi-fizni szoktam több helyen is a mobil net lényegében csak sürgős esetekhez van nekem,még havi 100at sem szoktam túl lépni.

kösz az infót,megy a pont.

2013. aug. 30. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!