Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire hátrány, hogy egy...

Mennyire hátrány, hogy egy csúcskategóriás telefonnak csak tft a kijelzője?

Figyelt kérdés
Itt gondolok az Sony Xperia Z re. Egy nagyon minőségi telefon de a kijelzője szerintem vizet sem vihet a SAmolednek... Ettől megéri még XPeria Z-t venni?

2013. jún. 9. 10:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Legalább egy IPS kijelző-t belelökhettek volna ... Ha még nem volt olyan telefonod , aminek IPS,SA kijelzője volt, akkor nem lesz zavaró. Ellenkező esetben viszont irritáló tud lenni
2013. jún. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ez a gond, hogy használtam már sgs2-t sgs3-t most váltanék note2 sgs4 vagy xperia z kozt
2013. jún. 9. 11:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg még a Nexus 4-et és a HTC One(?) -t azok elég jók
2013. jún. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem zavaró. Volt már a kezemben S2, majd azt lecserélve egy Xperia SL. És semmi gondom vele. Egyetlen esetben lehet idegesítő, ha egymás mellé kerülnek. Bár teszem hozzá, én nem szeretem a Samoledet, nem túl színhű. Egyébként a Z kapott egy frissítést, amiben sokat javítottak a kijelzőn is.
2013. jún. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 |Orfeusz| ***** válasza:

Mi az osztálytársammal a múltkor összevetettük a telefonjaink képernyőjét (Sony Xperia P [TFT White Magic] és Jiayu G3 [IPS].

A teszt eredménye az lett, hogy a Jiayu sokkal nagyobb fényerejű, de szín telítettségben a P jobbnak bizonyult.

Tehát a jóféle TFT nem marad el a többi mögött.

2013. jún. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#2 mi az a kérdőjel a one után, melyikre gondoltál?
2013. jún. 9. 12:31
 7/7 anonim ***** válasza:
nem voltam benne biztos, hogy az e az, mert van csomó one. de az [link]
2013. jún. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!