Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobiltelefon rendelés külföldről?

Mobiltelefon rendelés külföldről?

Figyelt kérdés

Tudom nem a legszerencsésebb dolog de mindenképp azt a telefont szeretném, amit Magyarországon nem árulnak:

Szerintetek lehet vele valami gond?A telefon hivatalos oldaláról szeretném megrendelni nem hiszem, hogy elkeveredne vagy valami...


Találtam egy belföldi oldalt is ahol fent van de ott meg 20 ezerrel drágább...Szerintetek inkább olcsóbban külföldről vagy belföldről, ott viszont visszatudom küldeni stb,



2013. jún. 9. 11:36
 1/5 |Orfeusz| ***** válasza:

Milyen telefon? Honnan rendelnéd?

Kínai rendeléseknél van olyan 1-2% esélye a hibás darabnak, de ha jó webshopot választasz akkor a garanciát is lehet használni. Ha külföldről veszed, postai szállítással akkor lehet hogy "véletlenül" kissebb értéket írnak rá és átcsusszan a vámon, így megúszod az ÁFÁt. Ha itthon veszed kell adót fizetni és a garancia ugyanolyan lutri. Elkeveredni biztosan nem fog mert registrated airmail-lel küldik.

Azért az eredeti oldallal vigyázz, mert lehet hogy átvágás.

[link]

2013. jún. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 |Orfeusz| ***** válasza:

bocs, rossz link :D

[link]

2013. jún. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Pedig pont Kínából akartam rendelni itt az oldal: [link]


Mit gondolsz?Lehet magát a vételt rossznak gondolod ebbe nem mennyünk bele. Szerintem elég jó az ldal bár túl széleskörű a tájékoztatás.A magyar oldalon ahol meg ez fent van [link]

hát én ezt szó szerintem gagyinak gondolom...

2013. jún. 9. 15:04
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem mert még nem rendeltem külföldről ez a magyar oldal szerintem meg egy nagy lenyúlás...
2013. jún. 9. 15:07
 5/5 |Orfeusz| ***** válasza:

Én a minideal.net-ről vettem (egy Jiayu G3-mat), nekem is és sok más fórumozónak teljesen simán ideért. A bolttal eddig senkinek se volt problémája.

[link]

A linkelt fórumot nézegesd, kérdést ott tegyél fel inkább :)

2013. jún. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!