Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobiltelefont melyik külföldi...

Mobiltelefont melyik külföldi oldalalról érdemes rendelni? Szeretnék egy Lumia 920-ast venni, csak itthon túl drágán lehet hozzájutni.

Figyelt kérdés

2013. jan. 5. 10:27
 1/3 Tamás2024 válasza:
Nem biztos,hogy jó a külföldi oldal ha csak nincs benne magyar menü,és még ha garanciás is a telo elromlik hogyan viszed el javítani és mondod el mi a baja?!A haza oldalak is éppen olyan jók,mint a külföldiek.Ajánlom neked az ujmobilok.hu vagy a vip-phone.hu-t.Én az elsőről rendeltem egy Nokia lumia 920 at 2 éves garanciával,zsír új és nagyon jól műkösik.
2013. jún. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért a magyar menü ne legyen szerintem feltétel, mégis csak minden alkalmazás angol.
2014. febr. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Gondolj az esetleg felmerülő garanciális problémákra is.

Azt itthoni kereskedővel könnyebben el tudod intézni (Kínában az aliexpressen vehetsz jó olcsó cuccokat, és ott egy garanciális javítás miatti visszaküldés ma kb 3000 forint és bízz a kereskedőben, hogy segít).

2016. aug. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!