Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szoftveres hiba lehet vagy a...

Szoftveres hiba lehet vagy a telefon rossz?

Figyelt kérdés

Mikor bent van a memóriakártya (4GB ebből 1,6GB zene a többi szabad memória) Tökre lassan hozza be a zenéket..


Aztán csináltam úgy hogy átmásoltam a Telefon saját memóriájába a zenéimet, és kivettem a memóriakártyát..


Ekkor tök gyorsan behozta a zenéket..

Utána visszatettem a micro SD-t a telóba, és belasúlt megint..


Most vagy a memória kártya rossz, vagy a telefon olvasója, vagy szoftver..


Valakinek valami ötlet, vagy hasonló tapasztalat?

Gyári visszaállítás már volt, meg hard reset is, de nem oldódott meg a probléma..

A telefon Lumia 620


2013. jún. 9. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Memókártya kuka. Nem tudom milyet vettél, de nem szabad egy olcsó márkátlan szart venni.

Nem kell, hogy milliókba kerüljön meg a legkomolyabb márka legyen, de valamilyen márka legyen.

És class 6 alá ne add.

2013. jún. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha a telóról jó és csak a memkarival nem megy, akkor szerintem a memkarival lehet a gond. Próbáld ki esetleg egy másikkal.
2013. jún. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Memkariból a kingstone a jó. Nekem az van egy 32 gb-os a telómban (12k) és remekül beolvas rajta mindent a telóm.
2013. jún. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem 64gb-s Sandisk van a telefonomban, és az nagyon gyorsan olvas be mindent. A FullHD filmeket is gyors behozza és ugrálni benne is gyorsan lehet.

Vagy túl noname-t vettél és ezért lassú lehet az írási/olvasási sebessége.

2013. jún. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kingmax 4GB Class4-es..


másikkal még nem próbáltam..

Majd kipróbálom

remélem én is hogy a kártya lehet a hibás

2013. jún. 9. 22:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Class 4 a bibi. A számok az irás-olvasés sebességét jelzik. 10-es a legjobb.
2013. jún. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!