Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért sz*r a wifim sokszor a...

Miért sz*r a wifim sokszor a telefonomon?

Figyelt kérdés

Szinte napról-napra változik, h tudok-e netezni a telefonomon közhelyeken. Ezt valahogy letiltják sokszor, vagy mi a rák van? Laptopon mindig lehet azért fura a dolog.

A teló: Gsmart G1345

Thx.



2013. jún. 9. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Szoftveres probléma lehet, tedd újra rajta az androidot. Tuti megoldja ezt a problémát.
2013. jún. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azért van így, mert a wifi elsősorban nem a telefontól függ... Hanem attól, hogy a router milyen távolságban van, mennyire erős a jel.
2013. jún. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Thx.

Basszus, 3 hónapos teló, s sz*r a rendszer? - Ezt majd kipróbálom, vagyis tesómnak szólok, h b*sszon vele vmit.

Ilyennel nem lehet visszavinni, mert garanciás egyébként?


Elég közel vagyok a jelhez, éppen mellette ültem/álltam kétszer is, s egyik nap sz*r, másik nap semmi probléma.

2013. jún. 9. 23:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Az mindegy, hogy mellette voltál, a routereken a jel nem állandó, tehát az nem feltétlenül a telefon hibája.
2013. jún. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem egyszer volt már havernál, hogy a router közvetlen közelében voltam és az egyik pillanatban hol volt jel, hol nem és a telónak semmi baja.
2013. jún. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Elég erős a jel, gondolom az van itt pl. a gépen is ebben a 3szöges részben bevonalazva.

A lényeg az, h megnézem telón, ami sokszor nem jó, utána laptopon is, ott viszont mindig jó, ezért gondoltam, h a telóval vmi gond, vagy a gépnek túl jó a wifije.

2013. jún. 10. 12:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Laptop-okba, számítógépekbe erősebb wifit tesznek, mint egy telefonba.
2013. jún. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az is fura, h 1 nap jó, 1 nap sz*r (két egymást követő napon), lehet, h az ilyen nyílt helyeken le van korlátozva, h mennyit használhatod 24 órán belül, de ha így van, akkor géppel is így kéne lennie, nem?

Vonaton pl. így van, legalábbis az van kiírva, h 4 órát lehet használni.

2013. jún. 10. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!