Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Külföldről mennyire érdemes...

Külföldről mennyire érdemes telefont rendelni? És honnan érdemes ahol olcsóbb esetleg mint itthon? Angol nyelv nem probléma egyáltalán. Csak GSM legyen.

Figyelt kérdés
2013. jún. 10. 07:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem számit hogy nem lesz rá garanciád,vagy nehézkes lenne az érvényesités akkor mind1 honnan rendeled.
2013. jún. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi az elvárásod?

Olcsóbb legyen?

Jobb?

Ritka típust keresel?

Nem érdekel a garancia?

2013. jún. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Méjveder válasza:
Szerintem érdemes ha találsz olcsóbbat abból a fajtából amilyet szeretnél mint itthon. Én egy HTC Wildfiret rendeltem magamnak kínából, persze amikor rendeltem nem tudtam hogy kínából jön majd, na mind1 simán beírtam a keresőbe és egy valami elektroshop dobta ki a legolcsóbb ajánlatot, kb 30000 rel volt olcsóbb mint bárhol itthon. 10 nap alatt itt volt, alapból kínain volt de átállítottam angolra és ennyi. Azóta is használom. Csak annyira figyeltem hogy kártyafüggetlen legyen.
2013. jún. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Olcsóbban szeretnék egy nem utánzat hanem valódi telefont és ha ritka csak jobb. mivel vannak függetlenített at&t meg satöbbi telefonok amikben gsm is van.
2013. jún. 10. 08:14
 5/7 A kérdező kommentje:
Nehézkes érvényesítés alatt mit értesz első válaszoló?
2013. jún. 10. 08:14
 6/7 anonim ***** válasza:

"mivel vannak függetlenített at&t meg satöbbi telefonok amikben gsm is van."


Jellemzően a mobiltelefonokban van gsm. Főleg európában. Pontosabban mit szeretnél?


A garancia érvényesítés alatt azt kell érteni hogy veszel valamit külföldről. Elrolmlik. Mit csinálsz vele?

2013. jún. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Úgy értettem van GSM és CDMA... CDMA telefonok amiket itthon nem forgalmaznak meg pár GSM modulost. Itthon mobil is ha elromlik vihetem szervízbe mint azt amit kintről vennék... Mivel én nem rohanok előfizusan venni a mobilokat. Tehát használt telefonom van most is.
2013. jún. 10. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!