Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használt iPhont vennék. Mit...

Használt iPhont vennék. Mit próbáljak ki rajta hogy működik-e? Hogyan győződhetek meg a minőségéről?

Figyelt kérdés

Vennék egy használt iPhone 4s-t de amit kinéztem le volt ejtve, és betört a hátlap. Még használtan sem olyan olcsó egy iPhone, hogy rosszat vegyek és kidobhassam ezért szeretném megnézni, hogy minden rendben van-e vele.

Ugye amit megtudok nézni, hogy bekapcsolom a wifit keresek egy hálózatot, telefonálok egyet, hogy jó-e a hangszóró és a mikrofon, teszek be valami zenét a hangszóró miatt, egy kis GPS teszt, csinálok egy fényképet, de ha ezek rendben vannak nem lehet más baja? Milyen hibákra figyeljek oda mit nézzek meg mikor megveszem?


2013. jún. 10. 09:45
 1/9 anonim ***** válasza:
csak garanciásat vegyél. ill az aksit is kipróbálhatod, hogy mennyit bír, mert tudok olyat hogy naponta 2x kell tölteni. azt úgy tudod letesztelni hogy valahol van benne egy aksi alkalmazás és ott írja a bekapcsolási ill az utolsó töltési időt, és azt elosztod az adott idővel: pl: akku idő 24o14p , akkor jó az aksi, de ha kb 15 alatt van ez az idő a bekapcsolástol számitva akkor xar.
2013. jún. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1 éves pont lejárt a grija, de a srác esküszik rá, hogy hibátlan. Csak tudod azért ki akarom próbálni ez mégis csak 65 egy új meg 110. Szóval azért nem mind1.
2013. jún. 10. 09:58
 3/9 A kérdező kommentje:
Amúgy meg köszi a válaszodat azt is megnézem.
2013. jún. 10. 09:59
 4/9 anonim ***** válasza:

65 e ft egy használtért :-O

neked elmentek otthonrol. de te tudod

sokat használtam az iphone-t de egy jó andoidos sokkal jobb. még a galaxy s2 is jobb, szerintem.ja és az újonnan kerül annyiba!!

2013. jún. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ja tudom :( Pont egy s2-t adtam el, hogy legyen pénzem :)

De hát az ember a hibáiból tanul most kipróbálok egy almát is :)

2013. jún. 10. 10:05
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]

inkább akkor egy ilyet vegyél, olcsóbb is és nagyon jó.

2013. jún. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hihi, ez kicsit bonyolultabb.


T-vagy Vodafüggőt ne vegyél. A fenti gondolom egyik a kettő közül.


Miért?


Mert a szolgáltatók úgy tiltják az iphone-okat, mint a sicc!


Elég, ha nem fizeti a számláját.. te megbíznál valakiben ismeretlenül?

2013. jún. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen elvileg T-mobilos, de dominóba lett megvéve illetve adásvételibe belefoglalom a letiltás eseténi pénzvisszafizetést. Viszek hiteles adásvételit.
2013. jún. 10. 11:29
 9/9 anonim ***** válasza:

Elvileg dominóban? Ha van róla számla, akkor nem csak elvileg. Ha nincs, akkor az biza nem dominós.


Egy hiteles adásvételivel kitörölheted a feneked. Ugyanis.. nem tudod fizetésre kényszeríteni. csak polgári perrel. Ha megnyered, akkor sem biztos, hogy tud fizetni.

2013. jún. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!