Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Gregor555 kérdése:

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
50-60 ezer Ft között szeretnék telefont vásárolni akár használtan is. Jelenleg Lumia 800 asom van, hasonlóképp megbízható és gyors telefont szeretnék. Legyen jó kamerája és ne fagyjon le gyakran

2013. jún. 10. 11:26
 1/7 Csutak_Balazs válasza:
Én a Samsungokat kedvelem, de az Androidos. Ha meg vagy elégedve a Lumia-val, akkor minek lecserélni?
2013. jún. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azért mert lassan 3 éves a telefon és még most kapnék érte 35 ezer ft körül. Az androidos telókat nem nagyon csípem, de

sajnos az androidra van kereslet, így lehet, hogy android mellett döntök, de akkor sztem HTc lesz

2013. jún. 10. 12:16
 3/7 amcsih ***** válasza:
LG optimus prada, sony xperia p, htc amaze 4g, lg optimus l9, sony xperia l...
2013. jún. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2013. jún. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Újonnan: Nokia Lumia 620

Használtan: Nokia Lumia 820, jelenleg 70.000 FT, szerintem 1-2 hónapon belül már 60k-ért kapsz majd.

2013. jún. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Három éves Lumia 800?2011 ősz környékén mutatták be,november környékén kezdték el árulni a 710-es kistesóval,mint az első Nokiák Windows Phone-nal.Nem lehet 3 éves Lumiád!

Egyébként Lumia720-820

2013. jún. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen onnantól számoltam, hogy november környékén lenne 3 éves, de nálam még csak pár hónapja van. Olyan telefont szeretnék amit fél év múlva mondjuk még eltudok cserélni/adni, sajnos manapság így éri meg, régebben simán jó volt h 2 évig volt egy telóm, de most túl nagy a piac, hogy csak úgy megengedjem magamnak, hogy 2-3 év után kb kukába kötne ki a telefon, mert kb semmit se érne már. Azon is gondolkodok, hogy beruházok egy Iphone-ra, annak legalább nem olyan mértékben esik az ára
2013. jún. 11. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!