Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokis 500as telefont ujra...

Nokis 500as telefont ujra lehet telepíteni itthon?

Figyelt kérdés
Meg telt a C memóriája, és nem tudom kitörölni belőle, mert valami sis, egyéb fájlok, amiket nem enged törölni, gyári visszaállításhoz meg szintén kevés s memória kártya területe.

2013. jún. 10. 13:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Suite programmal: [link]

Csatlakoztatás után szoftver újra telepítést kell kiválasztanod a Suite menüjéből.

Mindent mentsél le!

Biztonsági mentés!

Csak kábeles internetes géppel dolgozz!(wifi megszakadhat)

Szánj rá időt!Sokáig fog tartani.

Ne hagyd benne a memória kártyát!

2013. jún. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha sikerült,javaslom hogy a letöltéseket/fényképek videók mentési helyének vagy a memóriakártyát,vagy az E tárhelyét válaszd ki.
2013. jún. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, a héten ráérősebb időmben meg próbálom.
2013. jún. 10. 17:04
 4/12 A kérdező kommentje:
Helo, most próbéltam, de nem ér semmit sem. ugyan azokat a tartalmakat vissza rakja rá.
2013. jún. 11. 11:18
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Milyen tartalmakat?

2013. jún. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nevek, üzenetek, könyvjelzők, jegyzetek, és a C memória összes tartalmát.

Le lehetne valahogy teljesen törölni ezt a C memóriát? Mert még a másikat engedi formázni, de ezt nem sajna.

2013. jún. 11. 18:53
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Frissítés után visszaszinkronizálod a lementéseket?

Ha igen, ugyanazt a helyfoglalást éred el mint előtte.A telefonszámokat tedd csak vissza a többi lementve maradjon.

Újratelepítés után Kb 70-80 mb lesz a c:szabad területe.

Sajna másképp nem lehet megoldani.

Én az email hozzáféréseket is böngészőből érem el.Ha mindenképp használod az email kliensét úgy állísd be hogy csak a fejléceket töltse le.

2013. jún. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem szinkronizáltam. De igy is autómatice vissza tesz rá mindent, asszem azt meg nem lehet benn állitani, hogy csak az alap szoftvert telepítse, bár nagyon nem bonyolódtam bele.
2013. jún. 12. 15:30
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Akkor Hard Reset:

kikapcsolt állapotban hangerő fel gomb+lezáró gomb+zöld gomb+bekapcsoló gomb egyszerre megnyomva.Addig tartsd amíg nem mutatja hogy bekapcsolt.

Ez után a suite,szoftver újratelepítés.

2013. jún. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
!!! VEDD KI ELŐTTE A MEMÓRIAKÁRTYÁT!!!
2013. jún. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!