Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-s havidíjas számlás előfizet...

T-s havidíjas számlás előfizetésnél honnan tudom, hogy mennyi áll még rendelkezésre a 100%-ban leforgalmazható havidíjból?

Figyelt kérdés

És ilyenkor hogy történik a fizetés? Eddig mindig kártyás voltam, de most szeretnék váltani, és nem szeretném csekken fizetni a díjat. Lehet valahogy utalni?

Köszi!!


A másik: ilyenkor lehet számhordozással váltani dominoról számlásra, vagy mindenképp kell új szám?


2013. jún. 10. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy megmarad a számod, csak havidíjas leszel, nem feltöltő kártyás.

Ha előfizetésre váltasz, akkor regisztrálj a My T-mobile-ra a honlapjukon. Amikor belépsz mindig az aktuális számlát fogod elsőként látni, ha leljebb görgeted, akkor látod az aktuális egyenleged.

Most is regisztrálhatsz, de nem érdemes, mert most még csak dominósként reggelhetsz, így csak a dominosoknak való menüpontokat látod. Egyszerűbb ha csak akkor regisztrálsz, ha meg van előfizetésed.

2013. jún. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És kapok valami figyelmeztetést, ha elfogyott a havi keret? Vagy ha marad belőle, az átvihető a jövő hóra?
2013. jún. 10. 16:42
 3/4 reptoid ***** válasza:

Engem nem szokott figyelmeztetni, mikor elfogy, nem hiszem, hogy van ilyen beállítás, az a szolgáltatónak nem érdeke :D


Átvinni másik hónapra szintén nem opció.

Viszont be tudod állítani, hogy elektronikus számlára legyen, akkor e-mailben küldenek majd egy üzenetet, hogy új számlára jött, eddig meg eddig fizesd be, amit meg tudsz tenni a t-mobile.hu-n.

2013. jún. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2013. jún. 10. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!