Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olcsó androidos telefonok,...

Olcsó androidos telefonok, ami megéri az árát?

Figyelt kérdés

Olyan kellene ami elbír pár alkalmazást,zenét,és szép képeket csinál,ennél több mindenre nincs szükségem.Nem vagyok üzletember.

Nézegettem telefonokat minden kategóriából,de annyira undorítóan néznek,nem tetszik egyik se..Viszont a Samsung Galaxy S III őrülten jól néz ki..Az a baj nincs rá pénzem.Pontosabban elejtem vagy leesik-mint az xperia minim ami alig múlt egy éves!!- és már annyi is neki.Így nem szeretnék annyit áldozni ilyen telefonra,amit ki lehet dobni mivel tönkrement az érintőképernyője.Szóval most nincs telefonom..ejjj pedig kéne..de milyet válasszak?Vodafoneos vagyok.


2013. jún. 10. 16:31
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Evolve fx 420, Akai pha5800
2013. jún. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát ezek nagyon pasis telefonok,de az ára nem rossz
2013. jún. 10. 16:41
 3/10 anonim ***** válasza:

Huawei Ascend Y300.

Ez a legolcsóbb telefon, ami már használható. Ár/érték aránya talán a legjobb, csajosnak nem csajos, de szerintem nem is kimondottan férfias telefon, mindkét nemnek elmegy.

Kamerája bár 5 megapixeles, azt remélem már mindenki tudja, hogy ez semmit sem jelent. Nem csinál valami jó képeket, szóval ha ez fontos, akkor a következő ajánlott telefon minél olcsóbban az Xperia U lenne.

Ennek a kamerája is egész jó képeket csinál, itt láthatsz is pár minta képet: [link]


Ez szerintem telefonba, ráadásul ennyi pénzért elég jónak számít.

2013. jún. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sony Xperia U.
2013. jún. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
De mégis mennyit szánnál egy telefonra?
2013. jún. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Végül is a pénz nem gond,csak kicsit smucig vagyok már ennyit kiadni egy telefonra pl erre a gyönyörű Samsung G.3 minire.Meg azt vettem észre hogy max 4 év az amit egy ilyen telefon kibír.Meg hát mindenkinek ilyen jó telefon,olyan jó telefon az egész osztályban,nem is az van hogy a minőségért fizetsz,hanem a márkáért...baszarik azt ki is dobhatod.. :/

Az xperia mini prot-amit leejtettem-20.000 Ftért javítanák meg,maga 5 ezer az hogy felküldik a telefont.Nem tudom megéri-e 2 hónapig telefon nélkül még kész lesz,vagy kérjek egy újat,ami nekem tetszik,és már fejlettebb is.Mondjuk a bibi,hogy én nem vagyok üzletember,ettől fogva felesleges nekem pár cucc benne,szóval megint az esztétikánál tartok. :/

2013. jún. 10. 22:01
 7/10 A kérdező kommentje:
hát arra jutottam hogy álmaim telefonját csak álmaimban látom :D Iphone is az,de rohadt drága..de azt is a gyönyörű tokok miatt szeretem(szeretném):DDD
2013. jún. 10. 22:04
 8/10 anonim ***** válasza:
Te làny vagy?
2013. jún. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
igen..
2013. jún. 11. 18:25
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább újat nézz. Nem véletlen, hogy olyan drága az érintőcsere. Sajnos fogyasztói társadalomban élünk. A lényeg: Inkább veszel egy újat, mint javítgatod... (Most nem részletezem)

Én leejtettem egyszer az iPhone 4S-em. Szerencsére, csak a képernyőjének az üvege tört szét, az érintőjének semmi baja. Mikor kérdeztem mennyi azt mondták 25 rugó meg 2-3 nap. Azóta törött képernyőjű telefonom van és nem nagyon érdekel. Szóval a lényeg, hogy szerintem inkább vegyél újat

2013. jún. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!