Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik jobb? a Galaxy Mini...

Melyik jobb? a Galaxy Mini vagy a Galaxy Y? Mik a legfontosabb különbségek? Mik a legapróbb különbségek?

Figyelt kérdés

2013. jún. 11. 13:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő egy rakás fos, 5000 Ft-ot sem érnek.
2013. jún. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyik sem jó!

Y-t vett ismim 1 hete kb, és nincs megelégedve vele, nem talál hálózatot(több embertől hallottam),meg lefagy

2013. jún. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
És a Galaxy mini 2 ezeknél jobb? :) vagy az Ace mégjobb?:)
2013. jún. 11. 14:37
 4/19 anonim ***** válasza:
64%
Azok is szarok. Samsungot tilos venni, hulladék az összes, főleg az alsókategóriában. Huawei Y300-at vegyél.
2013. jún. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
53%

Huawei Ascend y300


# 4


Igen, a Galaxy Ace alatt az összes Samsung hulladék, de 50k felett már k*rvára nem azok...

2013. jún. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Miért, az S Advance, S3 Mini micsoda? Viccnek is rosszak.
2013. jún. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
S Advance jó teló már ne is haragudj, és Galaxy S2, S3, S4? Ezek is viccek ?
2013. jún. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
57%
S2 a maga korában nem volt rossz, de különösebben jó sem - ma már némelyik középkategóriás telefon is porig alázza. Az S3 úgy, ahogy van, vicc, az S4-nek pedig az ára és a kijelzője vicc. A Samsung a régi Nexus S-en kívül még nem gyártott normális telefont.
2013. jún. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ace sem jobb!Olyat akartam venni, telefonos ismerősöm megmondta, h nehogy vegyek! feleségének olyan van,garanciális neki,nem is rég óta van neki,demár vagy 5x volt szervizbe,lefagy állandóan meg minden!


Én nem azt mondom,h Samsung-ok szarok,de van köztük olyan ami az,úgyan úgy mint más gyártóknál!

2013. jún. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
0%
Sziasztok!! Légyszíves megmondanátok, hogy mire alapzzátok ezeket a hülyeségeket????? Én személy szerint nagyon meg voltam elégedve samsung galaxy mini telefonommal. Nagyon szerettem, könnyen kezelhető, esztétikus és nem utolsó sorban olcsó!!!!!! A sony xperia tipo hasonló árkategórába tartozik, mint a galaxy mini, de az android sokkal jobb rajta. Míg a mininek 2.3.2-es, a tiponak 4.0.1-es, ezért sokkal több alkalmazás van rajta mint a minin. Én ezért váltottam. Az y ról annyit h az a legbutább okoetelefon a piacon. Lassan érzékel a kijelzője, és gyakran fagy. Az ace pedig nagyon jó telefon volt a maga idejéven, de sajnos már kilfutó modell.
2013. jún. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!