Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik jobb? a Galaxy Mini...

Melyik jobb? a Galaxy Mini vagy a Galaxy Y? Mik a legfontosabb különbségek? Mik a legapróbb különbségek?

Figyelt kérdés

2013. jún. 11. 13:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

@06:40

Arra, hogy én pl több száz telefont teszteltem már...


Attól, hogy te nem értesz hozzá, még szar marad mind. Az Ace a maga idejében is szemét volt, kétszer annyiba került, mint a Blade, és az órajelet (parasztvakítás) leszámítva mindenben rosszabb volt. Olcsó a Mini? A Blade még olcsóbb volt, és mindenben sokkal, de sokkal jobb...


A Tipo-s érvelésed is nevetséges, az android verzió miatt váltani és azt okolni a különbségért... Az cseppet sem tűnt fel, hogy kétszer akkora a felbontása, és majdnem kétszer olyan erős? Vagy hogy más a processzor utasításkészlete? Nem volt rossz döntés a Tipo, de legközelebb inkább ezeket említsd, ha menőzni akarsz.


De amíg lószart se tudsz a telefonokról, inkább ne szólj bele a nagyok játékába.

2013. jún. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
A Galaxy Mini 2-vel mi helyzet? :) Jobbak mint a Mini,vagy az Y ?
2013. jún. 12. 10:05
 13/19 anonim ***** válasza:
Mini 2 jobb, stabilabb. AZ nem szar mint a Mini, viszont annak az árában meg van Huawei Ascend Y300 ami meg szarrá alázza.
2013. jún. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Értem,csak már nekem megvan rendelve netről a Mini 2. Jó választás?
2013. jún. 12. 10:30
 15/19 anonim ***** válasza:
.... Nem a legjobb, de te fogod használ nem én..
2013. jún. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
64%

Melyik részét nem értetted annak, hogy Samsungot tilos venni?

Magadnak csináltad, mi szóltunk.

2013. jún. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nekem tökéletesen megfelel.Senkit nem akarok megsérteni.De: olvastam a gyakorikérdések.hu oldalon nagyon sok kérdést.Több a Sony fan,mint a Samsung. Nekem ezis tökéletesen megfelel.1.Nem akarom kihasználni mindent.2.nem vagyok egy mobilőrült.3.Nem adok ki sok pénzt.pl: Samsung Galaxy SII,avgy Xperia Z,..stb.mivel nem, vagyok milliárdos,ha azlennék,akkor SEM adnék ki ennyit,esetleg Akkor csak ha 5-10 millióm lenne.Úgyhogy megvettem,jó,korrekt,gyors :) Sokan Samsungot használnak.De a Sony is szerintem jó,csak nekem a Samsung is jó. ;) Ennyit szerettem volna mondani,és elnézést ha valakit,valamiért megbántottam.
2013. jún. 12. 14:10
 18/19 anonim ***** válasza:
56%

Engem nem bantottal meg, mivel nekem is samsungom van (ace2 50k-ert vettem xperia u volt a masik kiszemelt de mivel nevetseges a tarhelye az U-nak ezert vettem ezt, nem fagy, nem kapcsol kicmagatol mindig elerheto vagyok, neha belassul, de melyik androidos telo nem?l) de abban az arban vehettel volna erosebb, nagyobb felbontasu telefont. Mostmar mindegy hasznald egeszseggel.


Az meg hulyeseg h samsungot tilos venni mivel az osszes telefongyartonal vannak szar keszilekek. A sony tipot is istenitik azt sokkal tobb panaszt hallottam ra mint a mini2-re.

2013. jún. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Ellőttem lévő +1 :)
2013. jún. 12. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!