Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy S3 problémák?!

Samsung galaxy S3 problémák?!

Figyelt kérdés
Sorozatos lefagyások és "újrainditások" következnek be a telefonomon.Nem tudom mitől lehet(Eddig Ios-t használtam). Nagyon lassú is ahhoz képest hogy miből van összerakva és menyibe kerül.Miután lefrissítettem sokkal rosszabb lett.Most 4.1.2 van rajta. Akinek van valami ötlete/javaslata kérem írja meg.

2013. jún. 11. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy ami nem Apple termék, arra meg se próbáld rátenni az Ios-t. Vidd el szerelőbe, és kérdezd meg mielőtt ilyen baromságokat csinálsz... A MacBook-ra meg Windows-t se tegyél, ah már ilyeneket csinálsz.
2013. jún. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szóval eddig iPhone-t használtál.Nézd 3 dolgot tudsz tenni.1.Gyári beállítások visszaállítása.Ha ez nem segít akkor hard reset,ha ez se segít akkor újra kell rakni az Androidot és ha így sem lenne jó akkor szervíz.Ez nem természetes működés,nekem legalábbis sohasem csinálta.
2013. jún. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A te telód baja az android... Mèg mindig nem stabil. De amit a tièd csinál annak tènyleg van valami plusz baja is. Èn droidròl váltottam iphone-ra (4S)
2013. jún. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az elsőnek üzenem hogy nem teljesen megy az olvasás.. Illetve annak aki játszani akar elengedhetetlen egy Windows a Mac-en. ;)


Nekem Sony Xperia P-m van, ami egy sokkal olcsóbb kategória, mégse volt vele semmi gondom. Én is iOS-ről váltottam, kellemes csalódás volt. A tied lehet szériahibás, vagy ha használtan vetted, nem kizárt hogy valami kínai másolat.

2013. jún. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!