Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olyan gondom van hogy ALCATEL...

Olyan gondom van hogy ALCATEL onetouch 918D akár milyen youtube progit leszedek pl Tubex/TubeMat. Stb mikor le akarok tölteni kiválasztom hogy Mp3 de ki írja hogy nem tud konvertálni és úgy tölti le hogy videót is ere kellene nekem segicség? Kőszőnőm

Figyelt kérdés
2013. jún. 12. 09:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Telefon csere!
2013. jún. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kősz a választ de ha nem értesz valamihez minek okoskóc?
2013. jún. 12. 10:02
 3/3 anonim válasza:
Tudom fura de ha neten uttána keresel akkor azzért mert nem nem jo hangszórónak mert ha halgatod akkor lehet hogy szét is szedi a hangszorot nekem most ojan telom van és nem jo a hangszoroja és igen cserélni kell vagy elkelvini javitatni mert a alcatel az szar fajta tiszta bug a telojuk
2014. szept. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!