Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak egy betört...

Mit csináljak egy betört képernyőjű Samsung Galaxy s3-mal, amin egyre több hiba van?

Figyelt kérdés
Szerencsére csak az üveg tört be, elég csúnya, de a képernyő de mindenhol működik.Azt szeretném megkérdezni, ki tud mondani egy helyet ahol 20ezer alatt kilehet cseréltetni az üveget?Vagy az lehetséges, hogyha elviszem szervízbe és nem tudják megjavítani a hibáit ,akkor adnak egy újat?

2013. jún. 12. 22:44
 1/9 A kérdező kommentje:
Egyébként a hibák:sokszor lefagy,egyszek értékes és különleges videókat raktam át egyik mappából egy újba, és a videók háromnegyedét nem tudja lejátszani, vagyis megsemmisült, kiírja, hogy megtelt a memória és ,hogy 11gb-ot elfoglaltam ,egyrészt ez lehetetlen ,mert annyira nincsen leterhelve, 6 hónapos még csak és mellesleg 16 GB-os!!!!nem tudom mit kezdjek vele, elegem van ez a telefon egy rakás sz*r....a válaszokat előre is köszönöm! :D
2013. jún. 12. 22:52
 2/9 anonim válasza:
ha van ra garancia megcsinaljak neked ott ahol vetted.s3 minim van, betort a kepernyom es nincs garancia ezert az enyemet legolcsobban 30ezerert csinaljak meg.
2013. jún. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
ugyanez az en telom is. karacsonyra kaptam de mar lefagy meg minden baja van. inkabb kertem volna tegla telefont ha ezt tudom
2013. jún. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönom szépen :)
2013. jún. 12. 22:54
 5/9 anonim ***** válasza:

Ezeket a lefagyásokat légyszives azokba a témákba is írjátok már,ahol istenként tisztelik a samsungot (és az androidot)


Nekem iPhone 4S-em van, teli van appal (32 gigából 21 giga alkalmazás) és még egy mikrolaggal sem találkoztam.

2013. jún. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

És az előttem lévő hozzászólót meg küldjétek az iphoneos fagyós,laggolós témákba.

Csak a margóra. Nem mindenkinek való okosteló,mert valakinél okosabb a teló.

2013. jún. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Törést nem javítanak garanciában.És szerintem kizárt hogy 20 ezer alatt megcsinálja bárki is.Persze ha minőségi munkára vágysz nem valami összecsapott szarra...
2013. jún. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

38ezer a képernyővel együtt (egy helyen), másrészt kétlem ,hogy egy üveglap kicserélése olyan drága mulatság lenne...amúgy arra tud vki válaszolni, mi lenne akkor ,hogyha elvinném a Samsung szervizébe??Azt hallottam , hogy ott csak simán újratelepítik a telefont és mindent letörölnek róla, azt pedig bárhol bármikor megcsinálhatnám ingyen is, viszont azt is hallottam ,hogyha nem tudnak minden hibát megjavítani, vagy vmi javíthatatlan hiba van benne ,akkor adnak egy újat, ami nekem most kapóra jönne...;D

Vélemények????

2013. jún. 13. 15:29
 9/9 anonim válasza:
szia sikerült megcsináltatni a telefonod ?Velem is ez történt leejtettem és betört az üveg felhívtam a szervizt ott azt mondták hogy 37 ezer és nem lehet csak üveget cserélni az egész érintős részt ki kell cserélni.De a youtube-on láttam hogy ki tudják cserélni.Te meg tudtad oldani?
2013. okt. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!