Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 3gs-em van most ios...

Iphone 3gs-em van most ios 6.1.3 van rajta és rakni szeretnék rá 4.2.1et mert nem müködik a fényképező azt mondták ha rakok rá másik szoftvert mükdöni fog leirná valaki részletesen hogy hogyan kell? meg hogy honnan szedjem le? Nagyon megköszönném

Figyelt kérdés
2013. jún. 13. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
iTunes-ból lehet csak frissíteni. Visszafele nem lehet az iPhoneokat downgradelni. Ez az Apple szabálya. Ha 1x felkerült rá a 6.1.3 (gondolom jailbreak nélkül) akkor vagy frissíted, vagy elviszed garanciális javításra, vagy garancián kívüli javításra és a szervízbe rendbeteszik neked a javítást ingyen vagy fizetési kötelezettséggel
2013. jún. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem akkor 4.2.1 et én ithon nem tudok rá rakni ... nem garanciás akkor csak szervizbe tudják rárakni?
2013. jún. 13. 14:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Szervízbe se tudják rá rakni. A 4.2.1-et soha az életbe nem fogja már vinni sajnos.

Ha beviszed szervízbe viszont a fényképezőjét megcsinálják, bármi áron!:)

2013. jún. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát ja gondolom jo drágán azért köszi a válaszokat
2013. jún. 13. 14:12
 5/5 A kérdező kommentje:
de amugy hogy tud elromlani ugy a fényképezö h le se ejtettem meg semmi egyik percbe ment másikba nem
2013. jún. 13. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!