Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van egy Zyxel p334 routerem...

Van egy Zyxel p334 routerem ami az egyik gépen amin XP van hibátlanul megy. A másik gépemen Win7 van azon hol van net hol nincs. Lehetséges, hogy a router nem kompatibilis a Win 7-el? Valakinek lenne ötlete a megoldásra megköszönném. Üdv:Goyo

Figyelt kérdés
2009. dec. 8. 06:29
 1/4 anonim ***** válasza:

olyan nincs szerintem, hogy egy OS nem kompatibilis egy routerrel, mivel a router nem része a számítógépnek, hanem egy teljesen különálló egység, ami szolgáltatást biztosít a számítógép és az internet között.

Szerintem ott a win7-es gépnél lesz valami. Lehet hálókártya baj, kontakthibás utp kábel, win7 beállítás, stb. Esetleg router beállítási gond is lehet (fix ip, dinamikus, vagy rossz szűrés), de az akkor se kompatibilitási gond.

2009. dec. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni,hogy hálókártya és a kábelt kizártam.Ha közvetlen dugom a kábelt a modembe és ugy jelentkezek fel a net-re akkor hibátlanul megy.
2009. dec. 8. 09:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a Win 7 csak akkor csatlakozott a routerhoz ,ha a routeren semmilyen titkosítás nem volt beállítva /wpa-wep-psk/.Akkor viszont facán.
2009. dec. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Milyen fácán?

Amúgy van olyan hogy a routerre rávésték, 'Windows Vista Compatible'. Én sem akartam hinni a szememnek de van ilyen. Tán mégis függhet OS-től.

2009. dec. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!